paralajmërim: Përdorimi i konstantës AFF_LINK të pacaktuar - supozohet 'AFF_LINK' (kjo do të sjellë një Gabim në një version të ardhshëm të PHP) në /media/soydemac.com/website/wp-content/plugins/abn-appstore/definitions.php në linjë 22

paralajmërim: Përdorimi i konstantës AFF_LINK të pacaktuar - supozohet 'AFF_LINK' (kjo do të sjellë një Gabim në një version të ardhshëm të PHP) në /media/soydemac.com/website/wp-content/plugins/abn-appstore/definitions.php në linjë 22
Seriali La Costa de los Mosquitos rinovohet për një sezon të dytë | Unë jam nga mac

Seriali La Costa de los Mosquitos u rinovua për një sezon të dytë

Më 30 prill, ai trajnoi në Apple TV + serinë Bregu i Mushkonjave, një seri që duket se ka pëlqyer shumë në zyrat e Apple, pasi kompania ka njoftuar zyrtarisht të vetën rinovimi për një sezon të dytë. Nëse marrim parasysh që seriali bazohet në romanin me të njëjtin emër, nuk dihet se cila do të jetë komploti i sezonit të dytë.

Sezoni i parë i La Costa de los Mosquitos, fillimisht ishte planifikuar të kishte 9 episode, por për shkak të pandemisë së koronavirusit, prodhimi u detyrua ta ulte këtë numër në 7, kështu që ka të ngjarë që ky sezon i parë të mos ketë një fund të mbyllur dhe të na ftojë në një sezon të ri.

Në serial interpretojnë Justin Theroux, Melissa George, Logan Polish dhe Gabriel Bateman dhe është provuar të jetë një nga serialet me interesante nga shërbimi video streaming i Apple në javët e fundit, kështu që Apple pritej të rinovohej për një sezon të dytë.

Nga romancieri fitues i çmimeve Neil Cross, dhe bazuar në shitësin më të mirë të Paul Theroux që feston 40 vjetorin e tij këtë vit, Bregu i Mushkonjave është një aventurë mbërthese dhe një dramë e shtresuar e karakterit që ndjek udhëtimin e rrezikshëm të një idealisti dhe shpikësi radikal radikal, Allie Fox (i luajtur nga Justin Theroux), i cili shkul familjen e saj për Meksikën kur papritmas e gjejnë veten të arratisur nga qeveria. Amerikane.

mollë ka rinovuar secilin nga seritë që kanë dalë premierë në Apple TV + për një sezon të dytë dhe të tretë në shumicën e rasteve, përveç Shiko, për të cilën nuk kemi dëgjuar për shumë muaj. Shpresojmë që sezoni i dytë i Bregu i Mushkonjave është në të njëjtën lartësi me të parën.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.