Sezoni i tretë i Ted Lasso do të fillojë xhirimet në fund të janarit 2022

Ted Lasso

Ted lasso është bërë me meritat e veta produkti më i suksesshëm i afatit të shkurtër + të Apple TV, një serial që do të përfundojë me një sezon të tretë, sezonin e tretë që do të fillojë xhirimet në fund të janarit 2022, konkretisht në datën 31 siç u shpreh nga Phil Dunster duke iu përgjigjur një pyetjeje nga Variety kur ai po merrte pjesë në ngjarjen e prezantimit të Paramount për këto Krishtlindje .

Dunster gjithashtu deklaroi se:

Sinqerisht, nuk po përpiqem të jem i turpshëm, por nuk di asgjë. Unë mendoj se atyre u pëlqen ta mbajnë atë të ftohtë. Por edhe Jason [Sudeikis] e di se cili është harku i historisë.

Spërkatni idetë se çfarë do të vijë aty-këtu, por nuk ka asgjë konkrete. Tani ata janë në dhomën e shkrimtarëve dhe do të shohim se çfarë do të ndodhë.

Muajin e kaluar thashetheme të ndryshme sugjeruan këtë ata po flisnin për një sezon të katërt megjithëse planet fillestare ishin për tre sezone, por për momentin nuk ka asnjë lajm zyrtar.

Sa i përket sezonit të tretë, pritet që premierë në Apple TV + rreth gushtit 2022. Ted Lasso ka qenë një sukses i madh për Apple TV + dhe tashmë ka fituar një ton çmimesh, kështu që seriali nuk ka gjasa të përfundojë me një sezon të tretë.

Këtë e deklaroi disa muaj më parë Jason Sudeikis me një kamion iMoney, nuk do të kishte asnjë problem për të punuar në një sezon të katërt.

Arsyeja kryesore që Suedeikis pretendon për regjistrimin e më shumë sezoneve është koha që ai detyrohet të kalojë jashtë shtëpisë së tij, për të xhiruar serialin, duke qenë se është xhiruar në Angli dhe rezidenca e tij është në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Këtë e pretendon aktori Nuk i pëlqen të kalojë kaq shumë kohë larg fëmijëve të tij të vegjël. Do të duhet të presim muajt e ardhshëm për të parë nëse Apple mund të arrijë një marrëveshje për të zgjatur serialin për të paktën një sezon më shumë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.