MiBand Utility e bën byzylykun tuaj 100% të pajtueshëm me iPhone tuaj - Jailbreak

Nëntorin e kaluar byzylyku ​​i famshëm kuantizues Xiaomi, Grupi imWasshtë bërë në përputhje me iPhone, megjithatë kjo pajtueshmëri nuk është totale pasi nuk mund të marrim të gjitha njoftimet në këtë byzylyk. Tani faleminderit jailbreak dhe në shkulje Shërbim MiBand byzylyku ​​juaj nuk do të ndalet së vibruari.

Mi Band dhe iPhone, i pajtueshëm me 100% Jailbreak

Një nga blerjet më të mira që kam bërë ka qenë Xiaomi Mi Band, e bukur, e thjeshtë dhe mbi të gjitha e lirë. Për vetëm 16 € kam saktësisht atë që doja, për të ruajtur aktivitetin tim fizik, në vend të pakët, dhe rastësisht, për të kontrolluar edhe gjumin tim. Nuk dua që të më njoftoni ndonjë gjë tjetër, megjithatë, shumë përdorues të byzylykut dhe iPhone dëshirojnë që Mi Band të ketë saktësisht të njëjtat funksione në iPhone si në smartphone Xiaomi. Dhe kjo tashmë është e mundur falë Jailbreak.

Shërbimi MyBand

Nëse ju keni një Grupi im dhe ju gjithashtu keni një iPhone me Jailbreak, «MiBand Utility» është ndoshta shkulja që prisnit pasi do ta bëjë atë 100% të pajtueshme me orën tuaj të mollës së kafshuar dhe do të jeni në gjendje të merrni të gjitha njoftimet nga iPhone në Xiaomi MiBand.

Shërbim MiBand është një shkulje krejtësisht falas që mund ta gjeni në repon ModMyi dhe do t'ju duhet vetëm një iPhone që funksionon në iOS 8.xx dhe për të cilin tashmë keni bërë Thyerje burgu.

Mos harroni se do të merrni njoftime në formën e dridhjeve dhe dritave të vogla Grupi im pa ekran.

BURIMI | Lajmet e iPhone


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   pp kk dijo

    Unë e kam instaluar atë, ajo duket në cidya, por nuk duket askund, ku shkulje duhet të duket të jetë në gjendje për të konfiguruar atë Unë duhet të them se aplikacioni mifit është e përkryer për mua dhe unë kam iOS 8.4 faleminderit