Tim Robbins i bashkohet kastit të adaptimit të serisë "Wool" në Apple TV +

Lesh tim robins

Përshtatja që dëshironi të lançoni në Apple TV + në lidhje me serinë me emrin Lesh, do të ketë gjithashtu si protagonist Tim RobbinsMe Ai është një nga aktorët më të vlerësuar në Hollywood dhe me arsye të mirë. Trajektorja e këtij aktori ka qenë e patëmetë me shumë filma cilësorë pas tij. Robbins do të luajë në këtë serial dramë së bashku me Rebecca Ferguson, e cila gjithashtu është konfirmuar që nga maji.

Në maj, u njoftua se aktorja Rebecca Ferguson do të luante në serinë Apple TV + nën titullin "Lesh". Disa muaj më vonë zbulojmë se kush do t'i bëjë shoqëri në këtë aventurë të re. Asgjë më shumë dhe asgjë më pak se Tim Robbins. I famshëm Aktori dhe regjisori amerikan, i famshëm për shfaqjet e tij, ndër të cilat spikat një dënim i përjetshëm së bashku me një tjetër nga të mëdhenjtë, Morgan Freeman.

Leshi është një serial dramë bazuar në trilogjinë e romanit distopian të autorit Hugh HoweyMe Shfaqja përshkruhet si historia e një inxhiniereje të pavarur (Rebecca Ferguson) e cila jeton në një të ardhme të shkatërruar dhe toksike në të cilën ekziston një komunitet nëntokësor i qeverisur nga rregulla të ndryshme. Sipas raportit, Robbins mori rolin e Bernard, kreut të IT në komunitetin nëntokësor.

Apple njoftoi se ishte duke u përpjekur për të financuar këtë prodhim në fillim të këtij viti me skenaristin e nominuar për Emmy, Graham Yost dhe të nominuarin për Oscar, Morten Tyldum. Përveç Yost dhe Tyldum. Ferguson gjithashtu do të ketë një rol prodhues ekzekutiv, ashtu si Remi Aubuchon, Nina Jack dhe Ingrid Escajeda. Leshi do të prodhohet nga AMC Studios dhe do të dalë në katalogun Apple TV +, edhe pse për momentin, ne nuk e dimë se kur do të vendoset një datë lëshimi.

Ndërkohë ne mundemi vazhdojmë të kënaqemi me prodhimet e tjera që ekzistojnë në Apple TV + dhe sa të suksesshëm janë ata si për shembull Ted Lasso. 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.