Traileri i Sezonit Dy të Mythic Quest Tani në dispozicion

Kërkimi mitik

Kur ka më pak se një muaj për të bërë premierën e sezoni i dytë i serialit Mythic Quest, nga Cupertino ata kanë postuar në kanalin YouTube të Apple TV +, traileri i parë i këtij sezoni të dytë, sezoni i dytë që do të fillojë më 7 maj.

Ky rimorkio e parë e sezonit të dytë (ka të ngjarë që para 7 maj Apple do të publikojë një pamje tjetër), ai ka një kohëzgjatje prej pak më shumë se dy minuta dhe përqendrohet në kthimin në detyrë pas pandemisë të koronavirusit që ka detyruar shumë kompani, përfshirë Apple, të ndryshojnë mënyrën e punës së punonjësve të tyre.

Gjatë sezonit të dytë, studio e lojërave video punoni për zgjerimin e dytë të madh të lojës Mythic Quest. Në përshkrimin e këtij rimorkio të parë, mund të lexojmë:

Me përfundimin e karantinës, sezoni i ri i "Mythic Quest" i gjen të gjithë përsëri në zyrë (mirë, pothuajse të gjithë), duke u përpjekur të ndërtojnë mbi suksesin e "Raven's Banquet" duke nisur një zgjerim të ri epik., Por Ian (Rob McElhenney) dhe drejtori bashkë-krijues i sapo promovuar Poppy (Charlotte Nicdao) luftojnë me drejtimin e lojës.

Ndërkohë, CW (F. Murray Abraham) pajtohet me disa çështje të pazgjidhura nga e kaluara e tij, testuesit (Ashly Burch dhe Imani Hakim) testojnë kufijtë e një romance në zyrë, dhe David (David Hornsby) humbet një grua tjetër në jetën e tij kur Jo (Jessie Ennis) e lë atë për të ndihmuar Brad (Danny Pudi).

Sa për atë që mund të jetë nëntitulli i këtij sezoni, ai është ende në ajër. Në fund të vitit të kaluar, një thashethem sugjeroi që titulli i serisë së re mund të ishte Mythic Quest: Titan's Rift, e cila është ajo që zgjerimi i ri mund të quhet sezonin e ardhshëm.

Por para 7 majit, të premten tjetër 16 prill, Apple do të shfaqë premierë një episod të veçantë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.