Trejsi Oliver nënshkruan një marrëveshje bashkëpunimi me Apple TV + për të krijuar seriale dhe filma

Tracy oliver

Edhe një herë, lajmet më të fundit në lidhje me shërbimin video streaming të Apple vijnë nga Hollywood Reporter. Sipas këtij mediumi, Apple ka nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi me Tracy Oliver për të krijuar përmbajtje ekskluzive si në seri dhe filma.

Trejsi Oliver është pas skenareve të filmave si Udhëtimi i vajzave dhe seri Wives Club i parë. Kushtet e marrëveshjes nuk janë bërë të ditura, por kjo pikë tregon se eMarrëveshja e Oliver me Apple është 8 shifra (Si e pëlqejnë amerikanët këtë mënyrë të përshkrimit të madhësive).

Falë kësaj marrëveshjeje, prodhuesi i Tracy Oliver, Tracy Yvonne Productors do të krijojë projekte të ndryshme për Apple TV + me theks të veçantë në histori domethënëse, duke qenë përfshirja në industrinë e filmit një nga bazat e saj kryesore.

Trejsi Oliver, e cila nëse e keni vërejtur imazhin që kryeson këtë artikull është e zezë, arriti të grumbullojë më shumë se 100 milion dollarë me skenarin e filmit Udhëtimi i vajzave, duke qenë gruaja e parë e zezë që e mori atë.

Përveç që kanë bashkëpunuar në skenarin e filmit Udhëtimi i vajzave dhe nga seria Gratë e para, Ai ka marrë pjesë edhe në tituj të tjerë si Pak, Dielli është gjithashtu një yll y Berberi: Të gjithë kanë nevojë për prerje flokësh (Berberi: Prerja tjetër).

Aktualisht, është prodhimin e një seriali komedi për Amazon me Amy Poehler. Ai gjithashtu ka bërë detyra të drejtimit dhe interpretimit.

Kjo marrëveshje është përveç shumë kompani prodhimi kanë arritur muajt e fundit me skenaristë të ndryshëm për të krijuar përmbajtje të re si Warnes Bross me Angela Robinson, CBS Studios me Jenny Lumet dhe 20th Television me Ron Moore.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.