Trileri psikologjik Surface për Apple TV + po merr formë

Cast seri sipërfaqe

Oliver Jackson-Cohen dhe Stephan James

Dhjetorin e kaluar kemi biseduar për serinë për herë të parë Sipërfaqe, një thriller që do të bashkohet me katalogun tashmë të disponueshëm të të njëjtit zhanër të disponueshëm në Apple TV + si shërbyes, Mbro Jakobin y Tehran. lajmet më të fundit në lidhje me këtë projekt, na tregoni aktorët që do të jenë pjesë e kësaj historie.

Oliver Jackson-Cohen (The Curse of Hill House) dhe Stephan James (i nominuari për Çmimin Emmy 2020 për #FreeRayshawn) i janë bashkuar kastit të këtij seriali i cili përshkruhet si një triller rreth kërkimet e një gruaje për të rindërtuar jetën e saj pas përpjekjes për vetëvrasje dhe lufta e tij për të kujtuar arsyet që e çuan në atë situatë.

Oliven Jackson-Cohen Ai do të luajë rolin e James, burrit të Sophie (protagonist i kësaj historie) dhe i cili është ortak në një kompani të kapitalit sipërmarrës. Stephen JamesNga ana e tij, ai do të interpretojë oficerin e policisë Baden, i cili duket se ka një lidhje të çuditshme me Sophie.

Përveç Oliver Jackson-Cohen dhe Stephan James, seriali do të shfaqë gjithashtu Ari Graynor (Zonja Amerikane, Mësues i keq) në rolin e Caroline, Francois Arnaud (Borgias) si Harrison, Marianne Jean Baptiste (sferë ku njeriu nuk kupton asgjë, Pa lënë gjurmë, Sekretet dhe Gënjeshtrat për të cilën ajo u nominua për një Oskar nga Akademia e Hollywood-it si Aktorja më e mirë në rol dytësor) si Hannah dhe Millie Brady (Hapësira e zonjës, Mbretëria e fundit) si Eliza.

Seriali fillimisht do të përbëhet nga 8 episode dhe prodhimi është planifikuar të fillojë në muajt e ardhshëm. Sipërfaqe do të prodhohet nga Hello Sunshine, producent i Reese Witherspoon me të cilin Apple tashmë është duke punuar në seri Tregimi i mëngjesit, Të tregohet e vërteta y Lloji im i vendit Shërbimi video streaming i Apple do të vijë së shpejti.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.