Unë jam nga Mac dhe iPhone Actuality që mbuloj ngjarjen e Prillit

Ngjarja e drejtpërdrejtë e mollës

Logjikisht, i gjithë ekipi i Soy de Mac dhe ekipi i iPhone Actualidad kthehen përsëri për të kryer mbulim i plotë dhe rigoroz i drejtpërdrejtë i ngjarjes Apple të martën e ardhshme, 20 prill. Për pak më pak se 24 orë, kjo ngjarje e parë fillon në Cupertino, në ambientet e Apple Park dhe i gjithë ekipi do të mbulojë me shumë detaje nga kanali ynë YouTube, rrjetet sociale dhe, natyrisht, në internet.

Në këtë rast, Apple duhet të paraqesë atë iPad të reja por ka zëra për mundësinë e iMac të ri dhe madje edhe AirTags. Përveç kësaj, thuhet gjithashtu se pajtimi në podcast mund të mbërrijë dhe ndoshta disa lajme më shumë.

Nëse nuk doni të humbisni asgjë që Apple paraqet, kurseni një hapësirë ​​në agjendën tuaj për nesër E martë, 20 Prill në 19:XNUMX pasdite në Spanjë. Ju mund ta ndiqni ngjarjen me ne, madje mund të komentoni në bisedën që do të kemi aktiv nga YouTube.

Ne kemi shumë shpresa për këtë ngjarje të parë të Apple të vitit dhe mund të kemi disa surpriza. Nëse dëshironi kaloni një kohë të mirë dhe jetoni me ne këtë prezantim të parë të këtij viti 2021 të Apple mos hezitoni të ruani një vrimë në kanalin YouTube. Mos harroni se të gjitha lajmet do t'i keni gjithashtu në soydemac.com për momentin.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.