Videot e secilit prej produkteve të prezantuara në Keynote më 9 Shtator janë tani në dispozicion

kryesor-iphone6s

Fundjava ka mbërritur dhe mund të keni pak kohë për ta parë me qetësi Kryesor e cila u mbajt të mërkurën e kaluar. Kolegu ynë Jordi na tha disa ditë më parë se ai ishte tashmë në dispozicion për shikim. 

Sot ne ju sjellim më shumë video në lidhje me atë ngjarje dhe është se në të u shfaqën një mori videosh me të cilat u njoftuan secila prej pikave të forta të produkteve që u prezantuan atë ditë. Kishte video për iPad Pro, Video për Apple TV të ri, video për modelet e reja të Apple Watch dhe natyrisht, video për iPhone 6s dhe 6s Plus të ri. 

Për të gjithë ata që duan të shikojnë me qetësi videot që ishin projektuar në Keynote, Apple tashmë i ka postuar ato në kanalin e saj në YouTube, duke qenë e njëjta më në dorë dhe e lehtë për t'u gjetur. Në këtë artikull ne e bëjmë edhe më të lehtë për ju dhe i bashkangjitim në mënyrë që t'i shihni ato sa herë të doni. 

Ne fillojmë me prezantimin video të iPhone të ri.

https://youtu.be/Ar2wuOxBpDw

Ne vazhdojmë me videon që ata dikur kishin mundësi shpjegoni se cili është sistemi i ri 3D Touch i ekraneve të reja të iPhone dhe si sillet ai. 

https://youtu.be/cSTEB8cdQwo

Tani është radha e njoftimit të parë që Apple ka lansuar për iPhone-in e ri.

https://youtu.be/aBYWGjIzvyw

Tani ne e ndryshojmë produktin dhe është radha e iPad Pro të ri. Një iPad i vitaminizuar që u premton shumë energji përdoruesve të saj.

https://youtu.be/HaWkgg5l9sg

https://youtu.be/WlYC8gDvutc

Një nga risitë e iPad Pro është aksesori i tij dhe aq më tepër kthimi i laps elektronik për produktet e Apple, këtu është video rreth Apple Pencil.

https://youtu.be/iicnVez5U7M

Një tjetër surprizë e pasdites ishte mbërritja e Apple TV e re. Mbërrin dorë për dore me Siri më i fuqishëm se kurrë dhe me një App Store nën krahun tuaj.

https://youtu.be/wGe66lSeSXg

Ne përfundojmë me videon e prezantimit të dy modeleve të reja të Apple Watch, njëra në alumin prej ari dhe tjetra në alumin prej trëndafili.

https://youtu.be/JZJHbvDWzFQ


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.