Woodster, një stendë për të ngritur iMac tonë me dy porta USB 3.0

pylltar

Një qëndrim për ngre iMac tonë në lartësinë e duhur dhe se pozicioni ynë në karrige është adekuat, është ajo që na ofron Maximilian Leistner në projektin e tij të ri. Ky aksesor i ri kërkon të financojë veten për të filluar prodhimin në një tjetër nga faqet e njohura të mbledhjes së turmave që janë më të njohur në rrjet, është Indiegogo.

Krijuesi i këtij aksesori për të ngritur iMac tonë në lartësinë ideale shpjegon në faqe se ato ekzistojnë lloje të ndryshme druri dhe se përdoruesi do të jetë në gjendje të zgjedhë ngjyrën që ngjan më shumë me atë në tryezën e tyre ose që i pëlqen më shumë, ka tre ngjyra në dispozicion dhe ne gjithashtu mund të zgjedhim midis tre lartësive të ndryshme për të ngritur iMac tonë (3 cm / 5 cm / 8 cm) përveç që është i pajtueshëm me iMac që nga viti 2009.

Gjithashtu ky aksesor i quajtur Woodster, lejon instalimin me dy porta USB 3.0 në mënyrë që të mos na duhet të lëvizim iMac-in tonë për të bërë lidhje me pajisjet e tjera. Nëse iMac-i ynë ka një lidhje USB 2.0 Ne gjithashtu mund ta kërkojmë atë dhe pa problem ata do të instalojnë këtë lidhje USB në ngritëse. Ekziston gjithashtu mundësia për të blerë lartësinë pa portat USB.

Wodster-2

Nëse dëshironi të merrni pjesë në këtë projekt, thjesht duhet të hyni në faqen e internetit të indiegogo nga lidhja që ju lëmë në fund të këtij artikulli dhe ju do të jeni ndër të parët që do ta merrni nëse arrin qëllimin e saj dhe përfundon të prodhohet, në këtë rast atyre ju duhen 6.000 euro. Për momentin, në ditët që është postuar në internet dhe në kohën e shkrimit të këtij shënimi, ata kanë mbledhur 2.831 euro që nga 23 dhjetori i kaluar, 2013 kur është lansuar dhe afati i fundit për të qenë pjesë e tij tjetra 16 Shkurt 2014.

Më shumë informacion - Kickstarter: Hyni lehtë në USB-të tuaja me Access IO për iMac

Lidhja - Indiegogo


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.