Abdulfattah John Jandali, babai biologjik i Steve Jobs

Imazhi i Ri

Siç do ta dini nga ju që keni lexuar diçka për Steve Jobs, ai u adoptua nga një familje amerikane pasi lindi në një familje të prishur (nënë beqare) që nuk mund të kujdesej për të, por hej, kjo është një histori tjetër dhe ne e lëmë atë për një ditë tjetër.

Çështja është se deri më sot dihej pak ose asgjë nuk dihej për babanë biologjik misterioz të Steve Jobs, i cili me kuriozitet është zbuluar në NY Post si një Sirian mentaliteti i të cilit është me të vërtetë i ngjashëm me atë të Jobs, pasi që ai e deklaron veten një punëtor artistik në moshën 80 vjeç, moshë në të cilën ai shërben si Nënkryetar i një kazinoje në Reno, Nevada.

Ju keni të gjithë historinë në New York Post ndërsa fotot vijnë nga 9to5Mac. Nga rruga, nëse e mbuloni foton me dorën tuaj dhe lini vetëm gojën dhe hundën të shihen, ngjashmëria me Steve është e pabesueshme.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.