Acapulco është komedia e radhës që vjen në Apple TV +

Eugenio Derbez

Dhe vazhdojmë të flasim për projektet e radhës që do të vijnë në Apple TV. Këtë herë është një komedi me titull Acapulco, komedi me protagonist Eugenio Derbez. Ky serial i ri, i cili do të xhirohet në anglisht dhe spanjisht, tregon historinë e një burri që punon në një qendër turistike në Meksikë.

Kapitujt e kësaj serie të re do të kenë një kohëzgjatja e përafërt prej 30 minutash dhe skenari do të jetë në krye të Austin Winsberg, Eduardo Cisneros dhe Jason Shuman. Acapulco prodhohet nga Lionsgate Television, 3Pas Studios dhe The Tannenbaum Company ekskluzivisht për Apple.

Seriali Acapulco tregon historinë e një të riu meksikan që arrin të tijat përmbushni ëndrrën tuaj për të punuar në një vendpushim në Acapulco dhe së shpejti zbulon se është jashtëzakonisht e komplikuar, ku duhet të vërë në provë bindjet dhe moralin e tij.

ajo është e vendosur në 1984, protagonisti kryesor është Eugenio Derbez, i cili gjithashtu mori pjesë në filmin në të cilin bazohet filmi Udhëzime për të qenë një dashnor latin (Si të jesh një dashnor latin) nga viti 2017 gjithashtu interpretojnë Salma Hayek dhe Rob Love.

Eugenio Derbez do të prodhojë së bashku me Ben Odell, Eric dhe Kim Tattenbaum, Winsberg, Shuman, Cisneros dhe Chris Harris. Për momentin Data në të cilën do të fillojnë xhirimet nuk është njoftuar të këtij seriali të ri. Nëse kjo fillon në fillim të vitit, ka shumë të ngjarë që nuk do të zgjasë deri në fund të vitit 2021 kur mund të shijojmë episodet e para.

Derbez është një aktor meksikan i njohur për rolet e tij në Nuk ka rimbursime (Nuk përfshihen udhëzimet), Një det me ngatërresa (Jashtë bordit) dhe Geostorm. Përveçse aktor, ai është edhe producent, skenarist dhe regjisor.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Nestor dijo

    Si mendoni! Jemi lodhur nga gjithë ajo vëllazëri absurde dhe budallaqe e "Telerisa" dhe "TvApesta" që bëjnë programe për një audiencë publike dhe ne ikim nga televizioni në një moment. Dhe tani rezulton se ata tashmë na kanë arritur. Padyshim nuk ka ku të strehohemi. Po, e di që thjesht e kam injoruar dhe zemërimi im ka mbaruar. Por rezulton se nuk ka një buton në algoritmin e rekomandimeve ose në vetë Aplikacionin që thotë "Asnjëherë në jetën time mos ma trego këtë sepse e urrej atë" dhe funksionon, kështu që unë do të duhet të vazhdoj mbështetjen, së bashku me injoranca ime, për propagandën dhe kokat e tyre për këto, duke qenë në gjendje të përfitojnë nga ajo hapësirë ​​në diçka të dobishme për mua.