AirPods origjinal për 139 euro janë një ujdi

AirPods Apple. Origjinalet

Shumë shpesh ne zakonisht gjejmë çmime të mira për kufjet e Apple jashtë dyqanit të kompanisë Cupertino, në këtë rast duam të ndajmë me ju të gjithë një ofertë për AirPods origjinale që, siç thotë titulli, kanë një çmim prej 139 €. Ky model i AirPods janë ato me një kuti karikimi kabllor dhe nuk janë më të rejat, por me të vërtetë funksionojnë shumë mirë dhe mund të jenë shumë të dobishme për ata përdorues që kërkojnë kufje të lira dhe që sinkronizohen lehtësisht me produktet e tyre. Nga Apple .

Këto janë AirPod-et origjinale ato që Apple supozohet të përfundojë në rinovimin në shtator së bashku me modelet e reja të iPhone 13, dhe megjithëse jemi vërtet shumë afër shikoni se çfarë ata mund të shtojnë këto AirPods të rinj që do të nisë sipas thashethemeve së shpejti, nuk mund ta mohojmë që origjinalet janë vërtet kufje të mrekullueshme.

Këto AirPods kanë çmim prej 179 € në faqen e internetit të Apple Dhe megjithëse ndryshimi i çmimit nuk është i madh, ne mund të blejmë një mbulesë me ato që kanë mbetur. Ky model AirPods gjithashtu ka një opsion kuti me karikim pa tel, por në këtë rast është modeli më i thjeshtë.

Rreth pesë orë rishikim i tyre i muzikës (varet nga sa lart i vendosni) i vendos ata në një vend shumë të mirë për të dëgjuar muzikë pa ndërprerje kudo. Nëse jeni në atë kohë duhet të blini kufje sepse tuajat janë prishur këto janë padyshim një mundësi shumë e mirë blerjeje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.