AirPods 3 dhe Apple Music Hi-Fi të martën, 18 maj?

 

Bëni AirPods 3

Thashethemet në lidhje me ardhjen e mundshme të AirPods të reja 3 në të njëjtën kohë që është një përmirësim në cilësinë e zërit të Apple Music janë ende mjaft të pranishme. Në këtë rast është një thashethem që vendos ardhjen e këtyre AirPods të rinj dhe cilësinë e audios Hi-Fi në Apple Music për të martën e ardhshme, 18 maj.

Lajmet për gjeneratën e re të AirPods vijnë nga larg dhe në këtë rast duket se ato mund të jenë më pranë se kurrë prezantimit të tyre. Nuk është një lajm i konfirmuar nga Apple larg tij dhe Apple nuk pritet të mbajë një ngjarje për të, ajo thjesht do t'i nisë ato në faqen e internetit si një azhurnim dhe do të përhapet përmes rrjetit shpejt si zakonisht.

Lajmet / thashethemet vijnë nga dora e një youtuber

Luke miani ka qenë përgjegjës për shfaqjen e lajmeve që ata kanë botuar më parë në AppleTrack. Sigurisht thashethemet për ardhjen e këtyre AirPods të rinj vijnë nga larg dhe nuk mund të përjashtojmë asnjë mundësi pasi që është një produkt që duhet të mbërrijë herët vonë, qoftë në WWDC ose më herët.

Tani pritet që të Martën e ardhshme të 18-të të kemi lëshimin e këtyre kufjeve të reja pa tel nga Apple që do të kishin një dizajn shumë të ngjashëm me atë të AirPods Pro aktual por pa pjesën e silikonit dhe pa anulimin aktiv të zhurmës. Ne do të jemi në pritje të Martën e ardhshme për këtë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Jimmy iMac dijo

    Çfarë marrëzie, ato do të ishin si karikim pa tela me aeropodë 2 por si një risi, pasionante, fundi i historisë.