AirPods dhe AirPods Pro janë në një fazë ndryshimi

Bëni AirPods 3

Të Premten e kaluar, analisti i mirënjohur i Apple, Marc Gurman, zbuloi disa lajme rreth e ardhmja e AirPods dhe AirPods Pro. Përveç kësaj, unë gjithashtu flas për AirPods Max dhe gjeneratën e tij të dytë të mundshme të të cilave flasim ketu.

Ju duhet ta keni të qartë këtë Thashethemet në lidhje me AirPods dhe AirPods Pro kanë ekzistuar për disa muaj përmes rrjetës. Një nga thashethemet më të fuqishme dhe më të popullarizuara është azhurnimi i AirPods të gjeneratës së dytë dhe ata prej muajsh i quajnë "AirPods 3". Nga ana tjetër, për AirPods Pro nuk ka shumë thashetheme dhe thuhet se ato mund të mbërrijnë deri në vitin 2022.

Gurman, gjithashtu shprehet se këto AirPods të gjeneratës së tretë do të kishin një dizajn shumë të ngjashëm me AirPods Pro por pa pads para. Kjo do të përforconte thashethemet në lidhje me këto kufje Apple dhe modelin e tyre. Ata me të vërtetë nuk mund ta ndryshojnë shumë projektin e AirPods dhe kjo është arsyeja pse thuhet se ato do të ishin të ngjashme me AirPods Pro por pa pjesën e silikonit, dhe është se ato aktualisht janë mjaft ergonomike dhe me një dizajn të pajtueshëm me shumicën e përdoruesve. veshët.

Duhet të mendoni se këtë javë që vjen për të arritur në WWDC dhe në këtë ngjarje Apple përgatit një prezantim për fillimin e konferencave kështu që në këtë ose pas kësaj fjale të parë mund të shohim ardhjen e AirPods të gjeneratës së tretë. Këto AirPods të rinj u përfolën edhe për lëshimin e tyre në mes të këtij muaji maj që përfundon vetëm sot, kështu që do të duhet të presim për fillimin zyrtar të tij.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.