Stoku i AirTags në Apple Store stabilizohet

AirTags

Në kohën e lëshimit të AirTags, askush nuk mund të mendonte ose pothuajse askush nuk mund ta mendonte atë këto pajisje për lokalizimin e Apple do të varnin shenjën "jashtë stokut" për javët e para. Kompania Cupertino goditi gozhdën në kokë me këtë produkt dhe duket se pavarësisht se u desh shumë kohë që të ishte në dispozicion dhe pas shumë thashethemeve njerëzit u bindën t'i blinin ato.

Kërkesa është ende e lartë, por është e rëndësishme të theksohet se Stoku i produktit ose më mirë këto AirTags në dyqanet e Apple është stabilizuar. Kjo është për shkak të kësaj ata përdorues që duan të blejnë disa AirTags dhe të kenë një dyqan Apple afër do të mund ta bëjnë këtë menjëherë Pa pritur të çfarëdo lloji, po, ata nuk do të jenë në gjendje ta gdhendin atë, kjo duhet të bëhet përmes internetit dhe këtu ka një vonesë.

Përdoruesit që duan AirTags të gdhendur ose më mirë të personalizuar do të duhet të presin rreth gjysmës së dytë të qershorit për t’i pritur në shtëpi. Logjikisht, kjo vonesë në kohën e transportit mund të ndryshojë në varësi të ditëve, por tani datat e shënuara janë nga 11 Qershor deri në 18 Qershor.

Suksesi i marrë nga kjo pajisje locator është padyshim një befasi për shumë përdorues, por pas kaq shumë thashethemeve dhe kaq shumë rrjedhjeve, nëse nuk do të na kishin lëshuar me këtë rast, kompania do të kishte humbur shumë shitje, kështu që mund ta themi përsëri Apple goditi gozhdën në kokë me produktin e saj të ri.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.