Dita e Kryeministrit të Amazon do të festohet në 13 dhe 14 Tetor

Dita e Amazon Prime

Më në fund, ne tashmë kemi një datë zyrtare për një nga ngjarjet më të pritura të blerjeve nga përdoruesit e Amazon, Dita e Kryeministrit të Amazonës. Këtë vit për shkak të pandemisë së koronavirusit, kompania e Jeff Bezos vonoi këto dy ditë ofertash që zakonisht mbërrijnë për muajin korrik.

Tani pas disa muajsh pasigurie në të cilën kishte spekulime në lidhje me mundësinë e mbajtjes së tij gjatë muajit shtator, firma zyrtarisht njofton se Ai do të zhvillohet në 13 dhe 14 Tetor 2020.


Kështu që të gjithë ata që prisnin një nga promovimet më të mira të Amazon për sa i përket shitjeve, tani ata tashmë kanë një datë dhe madje disa orë. Amazon do të hapë blerjet "e mbyllura" të Martën 13 Tetor në 12:00 dhe do të përfundojë ditën tjetër, të Mërkurën 14 në 11:59 si dhe ata paralajmërojnë në faqen e tyre të internetit. Shumë janë përdoruesit që presin derisa të mbërrijë kjo ditë e ofertave që në vitet e mëparshme kanë thyer të gjitha rekordet e shitjeve, dhe kjo është se ka promovime dhe oferta të mira.

Ofertat shtojnë mijëra produkte dhe kërkesa e vetme për të qenë në gjendje të bësh blerje këto ditë është se duhet të kesh pajtim në Amazon Prime. Në rast se nuk e keni shijuar kurrë këtë shërbim Prime më parë, mund të merrni një periudhë prove 30-ditore falas. Brenda këtij programi Prime ju mundeni shijoni Amazon Prime Music që konkurron drejtpërdrejt me Apple Music, keni Prime Video, Prime Reading dhe dërgesat e blerjeve tuaja falas në produktet e shënuara Prime. Përveç kësaj, sigurisht, ju mund të shijoni këtë ditë ofertash në të gjitha blerjet që hyjnë në këtë promovim.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.