AnyTrans ju lejon të përdorni dokumentet tuaja nga reja kudo

Për ata që nuk e dinë, AnyTrans na lejon të kryejë menaxhim total me të gjitha dokumentet që kemi në re në një mënyrë të sigurt, të shpejtë, efikase dhe të thjeshtë. Shtë një mjet integrimi për Dropbox, Google Drive, iCloud Drive, OneDrive dhe shërbime të tjera të ruajtjes së reve dhe që mund të përdorni gjithçka nga një vend.

Me AnyTrans ne do të kemi qasje në shërbime të shumta cloud për të qenë në gjendje t'i menaxhojmë ato në një vend. Nuk është e nevojshme që të kemi të gjitha faqet e hapura, me seancën e filluar në secilën prej tyre, të përdorim aplikacione ose të ngjashme. Me këtë mjet është e lehtë punoni drejtpërdrejt me të gjithë përmbajtjen e reve me një hyrje të vetme.

E thjeshtë për t’u përdorur dhe e sigurt

Me këtë lloj mjeti ne kemi mundësinë për të menaxhuar të gjitha llogaritë tona nga i njëjti vend dhe për këtë arsye mund të duket e komplikuar për t'u përdorur, por nuk është kështu. Me AnyTrans ne do të kemi të gjithë menaxhimin e përmbajtjes sonë në re në majë të gishtave tanë kudo dhe me një "Drag and drop" të thjeshtë, ne do të jemi në gjendje të ngarkojmë dhe shkarkojmë skedarë nga vende të ndryshme në re. Menaxhimi i pamjes paraprake të PDF, dokumenteve dhe fotove tona në internet është shumë i thjeshtë me këtë mjet dhe padyshim që ne gjithashtu mund të fshijmë skedarët që nuk na duhen me një klik të vetëm.

Siguria është e rëndësishme për këto lloje të mjeteve të menaxhimit të reve dhe AnyTrans është e sigurt. Integroni Google 2FA, shtoni mbrojtje të rëndësishme dhe të dhënat dhe dokumentet tona nuk janë në rrezik. Cfare ka me shume, Çdo operacion i kryer në dokumente në re kërkon lejen tonë.

AnyTrans është në të gjitha pajisjet tuaja

AnyTrans është në dispozicion në të gjitha pajisjet për ata përdorues që lëvizin në platforma të ndryshme, kompjuterë dhe më shumë. Nuk ka rëndësi që jeni me Mac, me kompjuterin tuaj të punës, iPhone, iPad, ne do të jemi në gjendje të menaxhojmë të gjithë përmbajtjen tonë pa problem. Përveç kësaj, ne gjithashtu mund ta bëjmë atë kudo që kemi një lidhje interneti. Më i përshtatshëm, AnyTrans integron gjithçka që ju nevojitet në një llogari të vetme të unifikuar. Shkarkim për Mac, Windows ose hyrje nga uebi në AnyTrans Mund ta bëni nga faqja e internetit e imobie.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.