Aplikim falas Music Box për të shkarkuar dhe luajtur muzikë.

 

 

Imazh-20: 06: 12

Kutia e muzikës eShtë një aplikacion i disponueshëm në cydia me të cilën mundeni shkarkoni muzikën tuaj në mp3 formë falas, ju mund ta bëni përmes motorit të vet të kërkimit dhe të shkarkoni këngë specifike ose albume të plota që aplikacioni do t'ju vendosë nëse dëshironi në një listë dëgjimi me emrin e albumit, ai ka lojtarin e vet siç mund ta shihni në foton në majtas, ju lejon të organizoni të gjitha mp3-të tuaja dhe t'i ndani ato në rrjetet sociale nga i njëjti aplikacion, gjithashtu ka kritere kërkimi për të qenë në gjendje të bëni kërkime më të përparuara, etj. Pasi të jetë bërë kjo, ne mund të përdorim iTools dhe t'i marrim të gjitha MP3-të në kompjuterin tuaj drejtpërdrejt, nëse doni të mësoni se si të përdorni iTools mund të shihni një tutorial këtu Menaxhoni iPhone tuaj me ITOOLS pa pasur nevojë për iTunes

Image-20:06:12-2-1

Ju mund të shkarkoni Music Box nga repo BigBoss

http://apt.thebigboss.org/repofiles/cydia/

Një aplikacion i shkëlqyeshëm që do t'ju lejojë të shijoni muzikën tuaj të preferuar në një mënyrë të thjeshtë, të shpejtë dhe të lehtë, gjithçka që do t'ju duhet është të keni Jailbreak në pajisjen tuaj dhe të dëshironi të dëgjoni këngë të mira.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.