DeskApp i ri për aplikacionin YouTube, në Dyqanin e Aplikacioneve Mac

Ky është një nga ato aplikacione që mund t'ju pëlqejnë ose nuk ju pëlqejnë, por ato qartë bëjnë zhurmë kur mbërrijnë. DeskApp për YouTube, është një aplikacion që na lejon hyni direkt në Youtube pa pasur nevojë të futni Safari ose shfletuesin që ne përdorim, menaxhoni plotësisht llogarinë tonë në YouTube, personalizoni dritaret e shikimit dhe personalizoni ndërfaqen e aplikacionit në një shkallë të vogël në mënyrë që secili përdorues të mund të zgjedhë se si t'i shikojë videot në këtë rrjet të njohur social. 

Funksionet kryesore të këtij DeskApp për YouTube që sapo ka mbërritur në Mac App Store krejtësisht falas janë:

 • Ju lejon të përdorni Modalitetin e Errët në aplikacion
 • Ne mund të dëgjojmë muzikë në YouTube në sfond
 • Ne mund ta rregullojmë transparencën në riprodhime
 • Kemi njoftime që mund t'i aktivizojmë ose çaktivizojmë
 • Ndalo riprodhimin kur minimizon aplikacionin dhe aktivizo kur aktivizon

Nëse vendosim ta mbajmë aplikacionin në bankën e të akuzuarve na lejon hyrje të shpejtë dhe efikase në përmbajtje për Mac. Me pak fjalë, një shtesë e vitaminizuar për adhuruesit e YouTube që duhet të përpiqen të shohin nëse mund të kenë një hapësirë ​​në Dock. Në çdo rast, DeskApp për YouTube është një aplikacion i palës së tretë dhe nuk është i lidhur me YouTube, kështu që mund të keni mundësi të kufizuara ose madje disa prej tyre të kufizuara, por nuk dëmton ta provoni dhe më shumë kur bëhet fjalë për aplikacione falas që ne gjithmonë mund të biem me dhe Nëse nuk na pëlqen ose nuk e përdorim atë në ditën tonë të përditshme, ajo është e shuar dhe e gatshme.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)