Një aplikacion interesant për të parë dhe mësuar në lidhje me të gjitha produktet e Apple

maktrakër-0

Në Mac App Store ka aplikacione të të gjitha llojeve dhe sot ne tregojmë një nga ato që nuk mund të mungojnë në dosjen tonë të aplikacioneve. Isshtë një aplikacion që na ofron një listë të plotë të produkteve që Apple ka në katalogun e saj dhe gjithashtu na tregon përbërësit e harduerit, numrin e modelit, datën e prodhimit dhe shumë më tepër të pajisjes. Në listën e strukturuar në mënyrë të përsosur dhe të detajuar e pajisjeve, ne mund të gjejmë Apple I që Steve Jobs dhe Steve Wozniak krijuan në ditët e para të Apple, deri në iMac ose iPhone 5S aktual.

Siç them unë jo vetëm që na tregon informacion në lidhje me kompjuterët, na tregon secilin prej produkteve që kompania ka deri më sot, iPod, iPhone, iPad, Apple TV, iMac, MacBook, etj. Eja, është një aplikacion që mbledh në një mënyrë shumë të hollësishme të gjithë informacionin në lidhje me produktet e kompanisë me mollën e kafshuar.

maktrakër-2

Aplikim Mashtrues Na lejon të njohim secilën prej pajisjeve që Apple ka. Aplikimi është plotësisht falas dhe nëse na ndiqni nga Twitter Me siguri që tashmë e keni të shkarkuar, sepse është një nga ata që ne zakonisht 'i mbyllim " si aplikacione falas Dhe në rast se nuk e keni ende, ne ju lëmë lidhjen që të mund ta shkarkoni.

maktrakër-1

Ky është një aplikacion për të cilin kemi biseduar tashmë në raste të mëparshme në blog, por është gjithmonë mirë të rifreskoni kujtesën tuaj dhe t'ia paraqisni atë përdoruesve të rinj të Apple pasi që vazhdimisht zhvillohet dhe azhurnohet sa herë që Apple lëshon një pajisje të re asaj

Më shumë informacion - Si të shikoni trafikun dhe kushtet e rrugës me aplikacionin Maps


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.