Aplikacione për macOS me më shumë se 50% zbritje në BundleHunt

Metoda e pajtimit për aplikimet kompjuterike konsolidohet gjithnjë e më shumë. Me Pro dhe Kundër, lejon marrjen e një qarkullimi të qëndrueshëm të të ardhurave për zhvilluesin, dhe përdoruesi mund të buxhetojë një shumë ekonomike në aplikacionet që i duhen vazhdimisht ose për një periudhë specifike kohore.

Në një moment të ndërmjetëm ekziston mundësia e BundleHunt. Në këtë rast, Blerje prej 5 dollarësh për blerjet e aplikacioneve pa parapagim me një zbritje të konsiderueshme. Ky sistem duhet të përfitojë nga blerja e një numri të konsiderueshëm të licencave të zhvilluesve, në mënyrë që të marrë një çmim më të mirë për klientët e tij.

Sistemi është shumë i thjeshtë, sikur të blini në një supermarket. Ju zgjidhni nga një katalog i gjerë aplikacionesh ato që ju interesojnë më shumë. Ne gjejme aplikacione të të gjitha llojeve: video, produktivitet, për botën e biznesit, mirëmbajtja e Mac-ut tonë, etj. Aplikimet kanë një zbritje të konsiderueshme. Ne gjejmë aplikacione 39,95 dollarë që ofrohen për 1,5 dollarë ose aplikacione me çmim 49,95 dollarë që mund t’i blejmë për 2 dollarë.

Sapo të përfundojmë me blerjen e aplikacioneve, prekni tek arka. Kjo është kur ne duhet t'i paguajmë tarifën prej $ 5 BundleHunt. Kjo ofertë prej $ 5 nuk është e disponueshme gjatë gjithë vititKy është një promovim i faqes për këto ditë vere, prandaj, nëse jeni të interesuar, ejani shpejt pasi promovimi do të përfundojë në ditët në vijim. Një përfaqësim i vogël i aplikacioneve në dispozicion janë si më poshtë:

  • Menusët IStat 6: Vetëm ky aplikacion ia vlen të paguash BundleHunt. Shtë një aplikacion që ndodhet në shiritin e menusë dhe monitoron të gjithë sistemin. Isshtë me çmim 14,99 dollarë dhe mund ta marrim për 4 dollarë.
  • DriveDX: Na ofron një diagnozë dhe monitoron përbërësit e pajisjeve tona. Na mbron nga humbja e të dhënave në të ardhmen. Çmimi i tij pa promovim është 19,99 dollarë, në Pako mund ta marrim për 5 dollarë
  • WALTR 2: Luajtja e multimedias në një iPhone, iPad ose iPhone nuk është problem me këtë aplikacion. Konvertoni dhe dërgoni skedarin që të jetë në gjendje ta luajë atë.
  • Inventari i shtëpisë: Isshtë një aplikacion për të kryer inventarin e objekteve që kemi në një shtëpi.

Vlerësohen këto lloj iniciativash që na lejojnë të azhurnojmë aplikacionet tona Mac me një çmim të reduktuar.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.