Aplikacionet më të mira për fotografi qesharake për iPhone ose iPad

Kur mërzitja përgjon, asgjë më mirë sesa të qeshësh e bazuar në marrëzi dhe marrëzira dhe, si mund të ishte ndryshe, mund ta gjesh gjithashtu në App Store ku është praktikisht e pamundur të mos gjesh diçka që kërkon. Sot do të hedhim një vështrim aplikacionet më të mira për fotografi qesharake për iDevice tuaj.

Memedroid

Memedroid "Sjell në celularin tuaj çdo ditë memet më të mira në internet", përveç atyre të ngarkuara nga vetë përdoruesit. Kur e qeshura ju jep leje, ju mund të ndani në rrjetet sociale, të kërkoni sipas kategorive dhe madje të fshehni atë që është parë tashmë në mënyrë që të mos përsëritet.

MEMEces

Këtë herë bëhet fjalë për shaka në formën e imazhe qesharake. Azhurnohet çdo ditë me imazhe të reja që mund të ndani edhe në rrjetet tuaja të preferuara sociale përveç hyrjes në "majën" e imazheve qesharake, memeve, shakave, etj të përdoruesve.

Fotografi argëtuese për tu ndarë

Titulli i këtij aplikacioni që mund ta gjeni në App Store tashmë i thotë të gjitha: imazhe qesharake që mund t’i ndani në rrjetet sociale. «Ne kemi përpiluar fotografitë dhe imazhet më të mira në botë me tekst në spanjisht, njerëzit më të çuditshëm, humor të verdhë ose jeshil, një shaka me foto që mund të ndani ... ne kemi vendosur të gjitha imazhet që na kanë befasuar këtu në këtë aplikacion humoristik grafik për whatsapp dhe facebook », lexon përshkrimin e tij.

Fotografitë e humorit spanjoll

Një nga përmbledhjet më të mira të imazhe qesharake me tekst në spanjisht që mund t'ua dërgoni miqve tuaj shumë lehtë nga vetë aplikacioni.

I qeshur

I qeshur Shtë një aplikacion i ndryshëm nga ato të mëparshmit që kemi parë sepse përveç përfshirjes imazhe qesharake Ai gjithashtu vë në dispozicionin tuaj shumë video qesharake me të cilat shpërthejnë duke qeshur. Ai azhurnohet vazhdimisht, në mënyrë që të keni të sigurt dozën tuaj ditore të të qeshurit dhe gjithashtu, mund ta ndani lehtësisht në Twitter, FaceBook dhe WhatsApp.

Prodhuesi Meme

Dhe kur i keni parë të gjitha imazhe qesharake nga aplikacionet e mëparshme, krijoni tuajin me Prodhuesi Meme, një tjetër aplikacion krejtësisht falas, i pajtueshëm me iPhone dhe iPad. Me Meme Producer ju mund të krijoni imazhet tuaja qesharake nga fotot e përfshira në aplikacion ose duke përdorur fotot tuaja, duke shtuar tekstin që dëshironi dhe t'i ndani ato në rrjetet tuaja sociale. Nëse mërziteni në plazh, shkarkoni këtë aplikacion, zakonisht ka shumë materiale për këto gjëra


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.