Aplikacioni Tonality merr versionin e ri 1.2.0

tonalitet-mak

Në këtë pikë ne tashmë njohim pothuajse të gjithë zhvilluesit e aplikacioneve për Mac, MacPhun. Në Unë jam nga Mac ne kemi parë dhe madje kemi dhënë kode për shumë prej aplikacioneve të tij dhe sot ne do t'ju tregojmë për një azhurnim të rëndësishëm për aplikacionin interesant, Tonality që me siguri më shumë se një prej jush ka instaluar në Mac.

Funksionet kryesore të këtij aplikacioni kanë për qëllim redaktimin e fotografive tona, dhe me të ne mund të krijojmë dhe editojmë reale vepër arti bardh e zi. Këtë herë është version 1.2.0 dhe në të shtohen disa përmirësime siç janë maskat e shkëlqimit ose botimi i skedarëve në format RAW (Pro version), por ne do të shohim më shumë detaje të këtij versioni të ri.

Përveç këtyre dy përmirësimeve të mëparshme, aplikacioni është bërë i pajtueshëm me aplikacionin Apple Photos, shtohet mundësia e përdorimit të forcës së re Touch, shton shtatë efekte të reja për krijimet tona, shton pajtueshmërinë me Macphun App Center dhe shpejtësia e përpunimit të produkteve tona rritet me 16 imazhe.

tonaliteti-mak-1

Nga njëra anë, kemi dy versione të aplikacionit në dispozicion dhe brenda tyre mund të bëni blerje, kështu që versioni më i thjeshtë i aplikacionit që e gjejmë në dyqanin Mac App, Ka një çmim prej 12,99 euro dhe versioni tjetër i Tonality quhet Tonality Pro dhe ka një çmimi fillestar prej 59,99 euro. Në të dy rastet mund të bëni blerje brenda aplikacionit për të shtuar funksione dhe në rastin e versionit Pro, shërben si shtojcë në aplikacione më të fuqishme si Photoshop ose Adobe Lightroom, ndër të tjera.

Nëse keni nevojë për më shumë informacion ose madje dëshironi të provoni aplikacionin para se të paguani për të, ju mund të gjeni të gjitha detajet se si ta bëni atë në faqja zyrtare e macphun.com


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.