Aplikacioni PhotoZoom Classic 5 me një zbritje interesante

fotoozom-klasik-1

Me këtë aplikacion që merr një zbritje interesante për një kohë të kufizuar, ne mund të bëjmë zmadhime të fotografive ose imazheve tona në një mënyrë shumë të thjeshtë në Mac-in tonë, dhe PhotoZoom Classic gjithashtu ka dy versione të aplikacionit në dispozicion për shkarkim me këtë zbritje: Classic dhe Pro.

Për shtatë ditë ne e gjejmë atë me gjysmë çmimi në faqen e internetit stackocial dhe kjo do të na lejojë të zmadhojmë imazhet tona me një cilësi vërtet të mirë. Në të dy versionet, si Classic ashtu edhe Pro, do ta kemi këtë 50% zbritje mbi çmimin e tij të zakonshëm gjatë këtyre 7 ditëve.

Lehtë për t'u përdorur dhe me disa paraprakisht të dobishëm nga vetë aplikacioni, ato do të na lejojnë të lëmë imazhet me zmadhimin e një zone specifike apo edhe të tërë imazhit pa humbur cilësinë në proces (kjo gjithashtu na lejon të përcaktojmë manualisht cilësimet e përcaktimit) dhe e gjithë kjo falë S -Teknologjia spline.

aparat fotografik-klasik Ai gjithashtu ka një funksion brenda opsioneve të tij me të cilin ne mund të bëjmë një prerje të imazhit tonë në vendin e saktë që duam ose kemi nevojë të zmadhojmë, pa pasur nevojë të kryejmë një zgjerim të plotë në të gjithë imazhin.

Këto janë kërkesat për të qenë në gjendje ta instaloni në Mac-in tonë:

  • OS X 10.5 ose më i lartë
  • 1 GB memorie minimale
  • 30 MB falas në diskun tonë të ngurtë

Ky aplikacion nuk është i disponueshëm në Mac App Store, ne do ta gjejmë direkt në faqen e internetit të zhvilluesve, BenVista dhe Isshtë me çmim 49 dollarë.

Më shumë informacion - Readkit azhurnohet në versionin 2.2 me mbështetje për shumë shërbime

Lidhja - PhotoZoom Classic 5


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.