Aplikoni Relax Melodies për t'u çlodhur dhe shijuar

relaks-aplikim-0

Të shumta janë aplikacionet që i gjejmë sot në Mac App Store me tinguj për relaksim, por në këtë rast aplikacioni meriton vëmendjen tonë. Ka disa tinguj kurioz dhe 'pak relaksues' për shumicën prej nesh, si tingulli i një fshesë me korrent, por shumica e tyre janë shumë të mira dhe janë vërtet relaksuese.

Ky aplikacion është shumë e vlefshme për të mpirë dhe relaksuar gjithashtu na lejon të vendosim një alarm dhe shumë mundësi brenda të njëjtit aplikacion. Ne mund të konfigurojmë tingujt që do të luhen në të njëjtën kohë dhe ai ka një aplikim të zgjeruar të të njëjtit, të cilin mund ta blejmë në Mac App Store.

aplikim relaksi

Ky është përshkrimi i aplikacionit, i cili mund të lexojmë në Dyqan:

Relax Melodies është aplikacioni kryesor në relaksimin e personalizuar që na ndihmon të flemë, të harrojmë për pagjumësinë. Në çdo kohë që tensioni mund të jetë në të kaluarën, ne thjesht duhet të kombinojmë tingujt e preferuar për pëlqimin tonë duke zgjedhur midis 50 tinguj të ndryshëm me cilësi të lartë, atëherë mund të 'hyjmë natyrshëm në një gjendje relaksi' ose 'një gjumë të thellë dhe rinues'. Bashkohuni me më shumë se 6.000.000 përdorues të cilët zgjodhën përvojën më të re dhe më miqësore për përdorimin e relaksimit për njerëzit.

E vërteta është se ky aplikacion është shumë i suksesshëm, tingujt janë me të vërtetë të mirë dhe mund të dëgjohen me shumë detaje, madje ne e rekomandojmë atë për ju që keni foshnje në shtëpi, pasi që përfshin ninullën tipike (ndër të tjera) dhe që ne mund të 'përzihet' me tinguj të tjerë qetësues, siç është tingulli i detit, ato janë vërtet efektive për relaksim.

relaks-aplikim-1

Një avantazh tjetër është se duke qenë plotësisht i lirë, gjithmonë mund ta provojmë dhe nëse nuk ju intereson mund ta eliminojmë pa humbur më shumë se disa minuta kohë por as edhe një euro nga xhepi.

Më shumë informacion - Zbatimi i zjarrit Gaze HD atmosferë e mirë për dhomën e ndenjes


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.