Aplikacioni IStopMotion 3 për Mac me një zbritje të konsiderueshme

istopmotion

Një nga aplikacionet që mund të lehtësojë punën tonë të redaktimit në Mac-in tonë nëse jeni një nga ata që duan të lejojnë imagjinatën tuaj të drejtojë për krijimin e filmave të lëvizjes ose videoklipeve, quhet iStopMotion 3. Ky aplikacion nga Boinx Software Lehtëson punën tonë dhe është e thjeshtë për sa i përket përdorimit të saj.

Aktualisht ne e gjejmë atë me një zbritje interesante për disa ditë (ka 13) në faqen e internetit të stacksocial, kështu që ulja e çmimit është e konsiderueshme nëse e shkarkoni nga lidhja që do të gjeni në fund të këtij lajmi. Kostoja përfundimtare e aplikacionit iStopMotion 3 nuk arrin 19 euro në këtë promovim.

Ai gjithashtu ka një aplikacion që plotëson në mënyrë të përkryer me iStopMotion 3 të lartpërmendur që na lejon të konvertojmë iPhone, iPad ose iPod Touch në një aparat fotografik HD përmes Wi-Fi nëse kemi ndonjë nga këto iDevices. Do ta gjejmë falas në App Store për iOS, quhet Kamera e largët iStopMotion.

istopmotion-1

Me këto dy aplikacione ne mund t'i japim dorë imagjinatës sonë në krijimin e filmave të stilit të lëvizjes, madje mund të shtypim punën tonë në letër ose të krijojmë 'harlem shake' argëtuese:

Aplikacioni është optimizuar për Mac me ekran Retina, është i pajtueshëm me Final Cut Pro X dhe do të mund ta përdorim nga versioni OS X 10.7.4 e tutje. Gjuha e ndërfaqes është anglisht, por është intuitive dhe e lehtë për t'u përdorur.

El çmimi zyrtar i aplikacionit në Mac App Store është 44,99 euro:

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Me këtë ofertë ne mund ta marrim këtë aplikacion të shkëlqyeshëm për pak më shumë se 18 euro, kështu që klikoni në lidhjen nëse doni ta merrni me një çmim 'më të volitshëm'.

Më shumë informacion - Paralelet 8 Të azhurnuara për të marrë OSX Mavericks

Lidhja - Staksociale 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Alex dijo

  Ky aplikacion është i shkëlqyeshëm, e rekomandoj shumë. Unë isha me fat që ky aplikacion «iStopMotion 3» erdhi falas në një pako që bleva kryesisht nga CleanMyMac, ai gjithashtu përfshinte aplikacione si Pathfinder ose Fantastical dhe të tjerë, kishte rreth 10 në total mendoj dhe për vetëm $ 10dlls ishte një ujdi 😃 (plus 10% u dhurua për bamirësinë e zgjedhjes suaj në arkë)

  1.    Dave dijo

   Duket mirë por është e shtrenjtë 18 euro!