Apple dëshiron të rrisë televizorin e saj përmes ilustruesve

Apple TV +

Pasi ju bëmë pyetjen nëse do të rinovonit shërbimin Apple TV + për shkak të azhurnimit të kufizuar të përmbajtjes së tij, ne e gjejmë këtë lajm. Apple paraqet një seri ilustrimesh iPad rreth serive Apple TV +.

Komentet tuaja kanë qenë më të qarta. Nadie nga ata që janë përgjigjur, do të rinovonte shërbimin multimedial streaming të Apple. Shtë e qartë se ky shërbim ka nevojë për një nxitje të mirë.

Apple TV + madje ka nevojë për ndihmën e ilustruesve

përmes Sot në Apple, shërbimi falas i ofruar në Apple Store për të mësuar; krijoni dhe shkoni më tej me pajisje të ndryshme të kompanisë, ju doni të përmirësoni Apple TV +.

Ju dëshironi të mësoni ilustrues të ardhshëm dhe kuriozë Mundësitë e iPad përmes ilustrimeve nga seritë e veta të Apple ofrohet përmes shërbimit të tij streaming. Ilustrimet shumë mirë të bëra dhe që e kapin shikuesin sapo t’i shohin.

Seria e posterëve sjell në artistët e përfshirë për të organizuar seanca krijuese, ku ilustruesit ndajnë vizionet e tyre më krijuese dhe shpjegojnë udhëtimin që kanë bërë për të arritur atë ilustrim.

Çdo metodë nuk është e mjaftueshme nëse ajo që dëshironi është të reklamoni një produkt. IPad vështirë se ka nevojë për dikë që t’ia shesë atë, është një nga ato pajisje që shesin vetë. Derisa televizioni vetanak me prodhimet e veta, ka nevojë për të gjithë mbështetjen e mundshme.

Në secilën seancë që zhvillohet, të pranishmit që regjistrohen më parë, ata do të shijojnë një iPad Pro dhe një Laps Apple, për të zhvilluar potencialin e tyre të plotë të udhëhequr nga më të mirët. Të paktën më e mira në hartimin e reklamave për seri si Shih (e shkëlqyer për mendimin tim).

Ne do të shohim nëse kjo strategji e re hyn në fuqi dhe Apple TV + kthehet mbrapa, megjithëse kam frikë se nuk bëhet fjalë për cilësi por për sasi të kësaj cilësie.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.