Apple për të hequr kufjet Bluetooth për iPhone nga Apple Store

Kufje Bluetooth për iphone Shumë komente janë dëgjuar në lidhje me faktin se kompania mollë ka nxjerrë në treg këtë fundjavë popullaritetin dhe fituesin e çmimeve Kufje Bluetooth, ato që mund të përvetësohen si pajisje shtesë ekstra të iPhone.

kjo kufjeve Ai kishte një pamje mjaft të hollësishme, aq sa u vlerësua me çmimin IFA 2008 Design dhe për të mos përmendur funksionalitetin e tij, për të cilin mollë ai vendosi patentojeni atë, por, përsëri ata kanë vendosur ta tërheqin atë nga Apple Store.

Duke parë pak prapa, kjo kufjeve u lirua për herë të parë në Qershor 2007, iPhone origjinale dhe në atë kohë çmimi i saj ishte 129 $, e cila ka ndryshuar, sepse në këtë kohë ne mund ta blejmë atë për vetëm 79 euro dhe vjen me një kabllo udhëtimi që vjen me një dok për rimbushjen tuaj.

Për momentin ende e gjejmë të disponueshme në dyqanin spanjoll, ideja që mollë ju jeni duke shitur modelet më të fundit që keni në magazinë në pritje të lëshimit të një modeli të ri të kufjeve ose ndoshta, kush e di, një model të ri të telefono.
mollë ka dhënë deklarata që së bashku me softveri 3.0, për të cilën ne kemi thënë tashmë që është planifikuar të dalë në treg këtë verë, opsioni stereo (A2DP) i iPhone dhe iPod Touch, kështu që ka shumë të ngjarë që së bashku me fillimin e program, le të ndiejmë gjithashtu një model të ri të kufjeve o auriculares për iPhone dhe iPod. Si jeni?

Përmes | Ipodizuar


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.