Përditësimi i Ndriçimit të Ekranit të Apple iMac 1.0

Nëse keni blerë kohët e fundit një iMac 21,5 inç dhe keni pasur probleme me ndriçimin e kompjuterit tuaj, mund të jetë koha për t'i rregulluar ato, pasi Apple ka lëshuar Display Brightness Update 1.0 për iMac 21,5 inç.

Muajin e kaluar Apple e pranoi problemin dhe informoi klientët e saj se do të lëshonte një azhurnim për ta zgjidhur atë.Por vetëm kohët e fundit Apple prezantoi atë azhurnim shumë të nevojshëm.

Peshon më pak se 400 KB dhe zbatohet në Mac OS X Snow Leopard 10.6.4, kështu që vazhdoni të azhurnoni nëse nuk e keni.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.