Apple lëshon beta të katërt të OS X 10.11.4 për zhvilluesit

beta-4-osx-10_11_4

Edhe një javë mund të themi se ata nga Cupertino po shkojnë kundër orës me versionin e ri të OS X 10.11.4 dhe beta e katërt e tij sapo u është vënë në dispozicion zhvilluesve me përmirësime të rëndësishme. beta e tretë e së njëjtës Ai u lançua më 8 shkurt kështu që kanë kaluar vetëm dy javë.

Edhe një herë jemi të sigurt se Apple po përgatit rrugën që muajin tjetër versioni tjetër i sistemit Mac të shohë dritën dhe që pajisjet e reja të arrijnë në qershor. Për më tepër, ata po punojnë shumë në mënyrë që ekosistemi të funksionojë më mirë dhe më mirë për sa i përket të reja shtesa që janë bërë me ardhjen e iPhone 6s dhe 6s Plus, Fotografi të Drejta. 

Apple ka lëshuar betën e katërt të OS X 10.11.4 për zhvilluesit e regjistruar dy javë pasi u lëshua beta e tretë e saj. Ne shohim që nisjet po ndiqen shumë, gjë që e vërteton atë Në Keynote tjetër që flitet për 15 Mars, ne do të kemi sistemin e ri në rrugë.

Për më tepër, ai version i ri i OS X do të ishte ai që do të prezantonte një version të ri të mundshëm të iTunes që do të bënte që shërbimi Apple Music të ndahej, duke e lënë iTunes për atë që ishte planifikuar fillimisht, pra për të sinkronizuar përmbajtjen. Edhe një herë kjo beta e re përqendrohet në zbatimin korrekt të Fotos Fotografi në Mesazhe si dhe në përmirësimin e stabilitetit të saj. 

Ndërsa zhvilluesit kthejnë atë që gjejnë në këtë beta të re, ne do t'ju informojmë dhe duket se do të jetë se aplikacioni Notes gjithashtu do të luajë një rol të rëndësishëm në versionin e ri të OS X El Capitan.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.