Apple azhurnon klientin e Remote Desktop

Foto 4

Possshtë ndoshta një nga shërbimet më të dobishme që Apple mund të vendosë në sistemet e tyre operative, dhe sigurisht gjithashtu një nga ato minimaliste, pasi që as nuk na lejon ta konfigurojmë dhe as nuk na tregon shumë mundësi, por në çdo rast është shumë i dobishëm.

Tani është një lajm sepse Apple ka vendosur ta azhurnojë atë për të korrigjuar disa defekte të vogla të sigurisë dhe të përmirësoni stabilitetin e përgjithshëm, kështu që duhet ta provoni. Unë personalisht përdor COTVNC për këto tema, por të kesh një klient të integruar në OS gjithmonë të ndihmon.

Nëse e provoni dhe vëreni përmirësime, na thuaj!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Arazal dijo

  Një pyetje, por çfarë është saktësisht ajo dobi? Çfarë bën ajo?

  Mund të thuash që jam ndërrues

  të fala

 2.   Isaac dijo

  Përshëndetje miq:

  Kam një problem të azhurnoj makinën time, nga ana e bluethooth, pasi doli versioni i ri nuk mund ta azhurnoj, nëse e marr në azhurnime dhe e shkarkoj, por kur do ta instaloj nuk mundem , më tregon se ka ndodhur një gabim dhe kështu ka ndodhur për disa javë. Dikush mund të më ndihmojë ?????

 3.   amanda dijo

  Unë kam instaluar Remote Desktop 2.0.1 për t'u lidhur me desktopin e largët Wind dhe për ditë më ka dhënë një gabim në lidhje për shkak të problemeve të licencimit.
  Pyetja është: a ka ndonjë mënyrë për të rinovuar licencat? Unë kam instaluar këtë softuer që ju paraqisni dhe vazhdoj të marr të njëjtin gabim.