Apple TV + lançon versionin e vet të Fraggle Rock.

Apple TV + lançon Fraggle Rock

Një nga serialet e mia të preferuara nga fëmijëria ime ishin ato kukulla që ishin gjithmonë me humor të mirë. Seriali filloi me një nga këngët më tërheqëse që mbaj mend dhe që as sot nuk e kam harruar. Apple TV + rikthen atë seri, Shkëmbi Fraggle janë kthyer.

Ejani të shijoni ... problemet tuaja i lini ata ... le të luajmë ... ejani në Fraggle Rock.

Njoftimi i Apple nuk na jep shumë njohuri për atë seri, por përshkrimi i videos na jep një ide se çfarë do të jetë komploti. Ne parashikojmë se çfarë është prirje shumë aktuale.

Kjo seri e re që Apple do të nisë së shpejti, do t'u mësojë fëmijëve se mund të shijohet dhe shumë edhe kur jemi në mes të një pandemie globale. Për disa javë, autoritetet kanë këshilluar distancim social.

Protagonistët e serialit, Gobo, Red, Boober, Mokey, Wembley dhe Xha Matt, do t'i mësojnë fëmijët të mbajnë distancën shoqërore dhe do të mësojnë se të jesh në këtë situatë mund të jetë gjithashtu argëtuese. Fraggle janë secili në shpellën e tyre dhe ata do të na tregojnë anekdota dhe shaka, por në një mënyrë më të sigurt.

E tillë është filozofia e serialit në drejtim të informimit dhe mësimdhënies për të ruajtur masat e sigurisë që producentët dhe protagonistët njerëzorë të serialit e kanë filmuar serialin nga shtëpitë e tyre. Për këtë ata nuk kanë përdorur asgjë më shumë dhe asgjë më pak se iPhone 11 aktual.

Seriali do të transmetohet çdo të martë dhe të tijin përmbajtja do të jetë falas për të gjithë njerëzit, prandaj nuk do të jetë e nevojshme të regjistroheni dhe të paguani tarifën Apple TV +.

Mirësevini përsëri në Fraggle Rock. Sigurisht që do të kalojmë shumë mirë duke parë këtë serial legjendar. Një mundësi e mirë për t'u kthyer në fëmijërinë tonë dhe që të vegjlit tanë të argëtohen. Edhe nëse është për një kohë të paktën.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.