AppShopper ndalon së punuari përgjithmonë

AppShopper

Possibleshtë e mundur që shumë prej jush nuk dinë për ekzistencën e kësaj faqe në internet, por personalisht unë kam qenë duke parë aplikacione ofertash në të për vite me rradhë. DHEKjo faqe në internet që ishte aktive për njësa vjet ofroi mundësinë e gjetjes së aplikacioneve me zbritje, për një kohë të kufizuar. Në këtë kuptim, gjëja më e mirë në lidhje me faqen e internetit është se ajo ishte shumë e qartë dhe mbi të gjitha ajo ofronte aplikime të të gjitha llojeve dhe për të gjitha platformat e Apple.

AppShopper lejon përdoruesin të gjejë Aplikacione Mac, iPhone, iPad me zbritje dhe ishte e azhurnuar në atë kohë. Duket se tani ka rënë për disa ditë dhe nuk jemi të sigurt se do të funksionojë përsëri të paktën në një periudhë afatshkurtër.

Tani faqja në internet tregon një shenjë në të cilën tani na çon direkt në faqen e internetit të lajmeve të njohura të Apple, MacRumors, kështu që ne jemi pothuajse të bindur se kjo faqe e shkëlqyeshme që u përdor për të gjetur disa aplikacione pazar do të mbetet e papërdorur.

Shumë prej aplikacioneve që kam instaluar sot në Mac tim u zbuluan falë kësaj faqe në internet dhe mund të them se më kurseu ca para për to. Kanë mbetur vetëm disa faqe ku mund të gjeni aplikacione të indeksuara sipas çmimit dhe me ulje të kufizuar, gjë që e bën gjithnjë e më të vështirë për ne të përfitojmë nga ofertat. Shpresojmë që AppShopper të funksionojë përsëri shpejt por duhet më shumë se një javë e çaktivizuar kështu që ne dyshojmë se kjo faqe do të funksionojë përsëri në afat të shkurtër.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.