'Shadowgun: DeadZone' shfaqet në Mac

hije-zonë-deadzone-0

ShadowGun, një nga rekreativët më të shkarkuar të personave të tretë në historinë e platformave mobile si iOS ose Android, zbarkon në Mac plotësisht falas me një bazë e krijuar tashmë e miliona lojtarëve.

Versioni Mac si dhe versioni celular është krejtësisht falas Dhe madje edhe duke u regjistruar me kredencialet tuaja brenda lojës, ju menjëherë mund të rikuperoni të gjithë personazhet dhe armët që keni grumbulluar deri atëherë.

Diçka me të vërtetë interesante në lidhje me këtë lojë është se ajo lëshon një lojë me shumë platforma, ku nuk ka rëndësi nëse po luajmë nga një smartphone ose një Mac i plotë, pasi që të gjithë lojtarët do të jenë në gjendje të përballen me njëri-tjetrin në të njëjtën kohë kjo është akoma një ide e shkëlqyeshme Nuk më duket e drejtë pasi ata që po luajnë në Mac do të kenë gjithmonë një të mirë avantazh për shkak të përdorimit të tastierës dhe miut, shumë më e saktë sesa të trokitni lehtë mbi tastet e shigjetës ose të qëlloni në një ekran të vogël.

Brenda lojës mund të gjejmë mënyrat klasike të lojës në Deathmatch dhe Zone Control nëse jeni njohur tashmë me ta. Të gjithë kësaj ne duhet të shtojmë të gjitha hartat dhe personazhet e njëjtë që tashmë e kanë bërë të famshme këtë lojë. Ka gjithashtu 21 armë për të zgjedhur që mund të përmirësohen ndërsa ne përparojmë dhe pajisje të tilla si goditje flash, granata EMP, granata frag dhe armë roje.

El loja është mbështetur në gjuhë të shumëfishta si anglisht, spanjisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht, rusisht, kinezisht, koreane dhe japoneze, ka një peshë prej 234 Mb dhe versioni aktual është 2.1.0. Mund ta shkarkoni tani nga Mac App Store.

Më shumë informacion - Versioni Mac i lojës së re Space Hulk tani i disponueshëm

Shkarkim - Shadowgun: Deadzone


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.