Aplikacioni i mahnitshëm i fotografisë 'Spektrel Art' hyn në Mac App Store

Spektrel-Art

'Arti Spektrel' është një aplikacion nga një botë tjetër, ku ekstravagantët ju zhyt në një botë tjetër të fotografi. I aplikuar në fotografi, kjo medium art imagjinativ dhe magjik e tejkalon të zakonshmen për të krijuar disa efektet e jashtëzakonshme, dhe me një lëvizje e egër. Aplikacioni është me çmim 19,99 €, dhe u botua në Mac App Store më 19 maj.

Arti Spektrel është një formë e arti i fotografisë dhe a mënyra krijuese e të shprehurit. Aplikacioni tregon potencialin e kësaj forme të bukur arti dhe me cilësime të fuqishme ju lejon të rregulloni mirë për të krijuar imazhet tuaja. Pastaj ju lëmë a video e aplikacionit.

Karakteristikat e 'Spektrel Art':

 • Detaji i rrëshqitësit rrit numrin e vijave që kryqëzohen.
 • Gjatësia e konit dhe rrëshqitësve. Ju mund të shtoni shkëlqim të efekteve.
 • Ndriçoni dhe ndriçoni rrëshqitësit për t'i ndriçuar.
 • Mprehni rrëshqitësin për të ekzagjeruar linjat.
 • Rrëshqitës i butë për linja të lëmuara.
 • Rritja e ngjyrës duke e përmirësuar atë.
 • Rregullator drastik i shkëlqimit të shkëlqimit, për të shtuar një cilësi të ëndërruar.
 • Këshilla për hapat e parë.
 • Shkrepje të ndritshme, linja lëngu ose butësi.

Detajet:

 • Kategori: Fotografi
 • Publicado: 19 / 05 / 2016
 • Versión: 1.0.2
 • Madhësi: 6.8 MB
 • zhvillues: JixiPix, LLC
 • pajtueshmëri: OS X 10.6.6 ose më vonë, procesor 64-bit.

Shkarkoni aplikacionin e fotografive 'Arti Spektrel' direkt nga Mac App Store, duke klikuar në lidhjen vijuese.

Aplikacioni është gjetur gjithashtu për iPhone dhe iPadApp Store, klikoni në lidhjen vijuese për ta blerë direkt.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   SERGIO dijo

  Mirëmëngjes, thuaj që në faqen tënde të internetit, ke shkarkimin falas, pa qenë nevoja të shpenzosh paratë dhe t'i ruash për një aplikacion tjetër që të intereson më shumë. Shijoje

 2.   Jose Enrique dijo

  Faleminderit për informacionin, të shkarkuar dhe instaluar.