Asphalt 9 Legends, një lojë që nuk mund ta humbisni në Mac-un tuaj

Legjendat e Asfaltit 9

Shtë e vërtetë që shumica prej nesh nuk kanë shumë kohë për të luajtur kur dalim para Mac-së, por herë pas here bëjmë dhe lojëra si Asphalt 9 Legends nuk mund të mungojë në Mac-in tuaj për momente specifike nëse ju pëlqejnë lojërat me makinë.

Ne kemi folur tashmë për këtë lojë garash në shumë raste. Ky Asfalt është falas për tu shkarkuar dhe na lejon të luajmë disa gara në kohën e duhur nëse nuk duam të shpenzojmë para për të, është gjithashtu një lojë e shkëlqyer për sa i përket cilësisë grafike dhe nivelit të argëtimit.

Tani që jemi në data festive për shumë njerëz, ne mund të heqim qafe të metën me një garë dhe kjo Asphalt 9 Legends mund të jetë opsioni më i mirë për shumë njerëz. Kjo nuk është një lojë e vërtetë simulimi Isshtë më shumë një lojë Arcade, kështu që argëtimi garantohet me të dhe gjithashtu ndjenja e shpejtësisë është vërtet e mirë.

Ne mund të luajmë për një kohë dhe pastaj të ndalemi, por nëse jeni një nga ata që janë të lidhur me këtë lloj loje, ju mund të përdorni blerjet që ofron dhe të merrni më shumë kohë loje, më shumë gara, më shumë makina, më shumë nga gjithçka. Loja ka blerje të integruara dhe megjithëse nuk është e nevojshme të shpenzohen para për të luajtur me të, do të jetë e nevojshme të zgjatet argëtimi për të marrë benzinë ​​dhe të tjerët. Në çdo rast si lojë e përpiktë është vërtet argëtuese.

El Asphalt 9 Legends është 2,6 GB në madhësi kështu që ju duhet ajo hapësirë ​​ose më shumë në diskun tuaj për ta instaluar.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.