Astronaut. Kështu titullohet episodi i dytë i Shërbëtorit

shërbyes

Sezoni i dytë i Shërbëtorit pritet nga ndjekësit e tij dhe duket se audiencat janë të mira. Kritika më kritike është me vlerë të tepërta thotë se sezoni i dytë filloi disi më i lirshëm se i pari, por pritet një kthesë e papritur e ngjarjeve që "i lë të gjithë të tërhiqen".

Sot Apple lëshon episodin e dytë të Shërbëtorit dhe e titullon atë: astronaut. Në këtë episod të ri Sean dhe Julian zbulojnë me ndihmën e Natalie disa detaje të kultit dhe Dorothy lë reputacionin e saj profesional në bezdi për familjen e saj.

Ky është një nga ato seri që ka më shumë se një prej nesh i lidhur me shërbimin Apple TV + dhe logjikisht për këtë arsye shërbimi i transmetimit Apple mund të marrë shumë më shumë përdorues. Në të vërtetë pjesa e përdoruesve në Shtetet e Bashkuara është 3% kështu që me siguri ata do të përpiqen ta rrisin atë numër me më shumë përmbajtje dhe më të mirë.

Ajo që është e qartë është se tani do të kenë përdoruesit që kanë pasur një vit falas muajt e tjerë plus shërbimin në dispozicion krejtësisht falas, të paktën deri në verë. Atëherë kur kjo shifër arrin është e mundur që ne tashmë jemi mësuar aq shumë me këtë shërbim sa kemi nevojë për ta punësuar atë.

Sido që të jetë, duket se Apple dëshiron të përmbajë audiencën maksimale të mundshme dhe kjo nënkupton shitjen e mirë të shërbimeve të tyre. Shumë përdorues janë duke vënë bast për punësimin e Apple One Dhe është mënyra më e mirë për të pasur disa prej tyre me një çmim të arsyeshëm dhe me hapësirë ​​në renë iCloud.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.