Azhurnim i ri i Adobe Flash Player për Mac

adobe-flash-player-1

Një azhurnim i ri i softuerit sapo u hodh për Mac Adobe Flash Player për OS X. Me këtë rast, si në azhurnimet e mëparshme të këtij programi, qëndrueshmëria e programit është përmirësuar, ai ofron modifikime për sigurinë në internet dhe ndihmon për zhvilluesit. Përditësimet në Flash Player ndihmojnë për të siguruar që mjeti funksionon si duhet dhe shpesh është normale që këto ndryshime të sigurisë nuk janë të dukshme me 'sy të lirë' nga përdoruesi.

Ky version i ri i Adobe Flash Player 11.7.700.169 Ai siguron më shumë siguri për sistemin duke korrigjuar dobësitë e reja që gjenden në sistem. Si zakonisht kur shfaqen këto lloj azhurnimesh thelbësore, gjithmonë rekomandohet nga faqja zyrtare e internetit Adobe ta instaloni këtë azhurnim në Mac-et tuaja dhe gjithashtu unë e rekomandojmë nga Unë jam nga Mac.

Përveç këtyre përmirësimeve në sigurinë dhe stabilitetin e softuerit, Adobe Flash Player është bërë i pajtueshëm me shfletuesit 64-bit dhe lejon hyrjen në përmbajtjen e videos Premium me Flash Access si disa nga lajmet e vogla që sjellin gjithmonë në azhurnimet e tyre, kur lëshojnë një softuer të ri për Adobe Flash Player.

Në rast se ky azhurnim nuk shfaqet automatikisht në Mac-in tonë, ne kemi disa mundësi për të hyrë në të, njëra është nga menyja  kliko Përditësimi i softuerit dhe na drejton drejtpërdrejt në azhurnimet në Mac App Store. Nëse ky azhurnim ende nuk shfaqet, gjithmonë mund ta përdorni atë drejtpërdrejt nga faqja zyrtare e internetit Adobe, duke hyrë në seksion Adobe Flash Player.

Më shumë informacion - Adobe Flash Player azhurnohet përsëri

Burimi - Adobe Flash Player


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Alberto dijo

  Unë e shkarkoj nga faqja zyrtare e internetit, dhe në 25% ndalet dhe nuk funksionon më ... Unë e kam provuar atë shumë herë dhe në mënyra të ndryshme dhe nuk kalon 25%. Pse mund të jetë?

  1.    Jordi Gimenez dijo

   Përshëndetje Alberto, ky postim është nga dy vjet më parë

   Mund të jetë për disa arsye, por mund të filloni me këtë: https://helpx.adobe.com/es/flash-player/kb/installation-problems-flash-player-mac.html

   të fala