Përditësimi për tastierën Apple Wireless

molla-pa tel-tastierë

Tastiera e re Apple Wireless bëri pak ndryshime në tastierën Apple, por pa dyshim që ishte një përmirësim për sa i përket performancës (harxhon shumë më pak bateri). Por si çdo produkt i ri, ka gjithmonë mete që duhet të rregullohen, dhe Apple tashmë i ka hequr ato.

'Azhurnimi i tastierës me valë' kërkon të paktën Mac OS X 10.5.8, edhe pse Snow Leopard është padyshim më i rekomanduar.

Mund ta gjeni azhurnimin në Software Update, ose Nëse dëshironi një metodë alternative, mund ta futni edhe këtë lidhje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Gutierrez gjerman dijo

    Dua të di nëse Tastiera Wireless Apple punon pa probleme me iPad apo nëse preferohet ai që vjen me "Dock" të veçantë për IPad ???