Podcast 11 × 06: Përditësimet për cascoporro

Podcast

Ne e fillojmë muajin me një episod të ri të # podcastapple në të cilën lajmi kryesor ishte numri i azhurnimeve që Apple lëshoi ​​këto ditë për pajisje të ndryshme. Konkretisht për iPhone dhe Apple Watch, pasi që në Mac ende nuk kemi versionin përfundimtar të zyrtarit macOS Catalina edhe pse pritet të mbërrijë së shpejti.

Në çdo rast, gjëja e rëndësishme është që pajisjet të punojnë mirë me këto versione të reja dhe duket se nuk është kështu në të gjitha rastet ... Moreshtë më se e mundur që së shpejti do të kemi versione të reja, por ndërsa kjo po ndodh, ne mund të shfrytëzojmë rastin për të dëgjuar podcastin në heshtje dhe për të shijuar pjesën tjetër të lajmeve që komentojmë për këtë episod të ri. 

Nëse dëshironi mund të na ndiqni drejtpërdrejt çdo të martë në mbrëmje, direkt nga kanali ynë në YouTube, ose prisni disa orë, derisa të jetë në dispozicion audio podcast përmes iTunes, Siç është zakonisht. Nëse keni ndonjë problem, pyetje ose sugjerim për podcast-in tonë, ju mund ta komentoni atë drejtpërdrejt përmes bisedës në dispozicion në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose siç e theksuam në fillim nga kanali ynë në Telegram.

Dhe përsëri na duhet falënderoni të gjithë të pranishmit për kompaninë tuaj gjatë këtyre maturimeve intensive, Gjithnjë e më shumë përdorues po na takojnë drejtpërdrejt dhe ju na pyesni drejtpërdrejt në lidhje me rrymën teknologjike të Apple, produktet e saj dhe të tjerët. Ashtë një kënaqësi për ne të ndajmë përvoja dhe shpresojmë që ky komunitet i përdoruesve të rritet dita ditës.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.