Podcast 11 × 08: Përditësimet, Google dhe Kina

Podcast

Ne tashmë kemi një të tillë edicioni i ri i #podcastapple në të cilën ne flasim për tema të ndryshme me interes në botën e Apple dhe natyrisht pak nga lajmet që Google prezantoi dje pasdite. Në të vërtetë këtë javë podcast u vonua një ditë, por ne u bindëm dhe ditën tjetër (dmth dje) ne filluam të punojmë me shfaqjen drejtpërdrejt. Lajmet në lidhje me aplikacionin që Apple kishte tërhequr në Kinë, AirPods të rinj që janë përfolur mund të mbërrijnë së shpejti dhe thashetheme të tjera në lidhje me iPhone SE, ndër lajmet e tjera të jashtëzakonshme këto ditë.

Këtu e lëmë videon live tani në kanalin Youtube në rast se dëshironi shikoni podcast në video:

Mos harroni se mund të na ndiqni drejtpërdrejt çdo të martë në mbrëmje, direkt nga kanali ynë në YouTube ose prisni disa orë, derisa të jetë në dispozicion audio podcast përmes iTunes, si zakonisht çdo të mërkurë në mëngjes. Nëse keni ndonjë problem, pyetje ose sugjerim për podcast-in tonë, ju mund ta komentoni atë drejtpërdrejt përmes bisedës në dispozicion në YouTube,duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram.

Në çdo rast e mira është që ne po krijojmë një komunitet të bukur dhe është mirë për gjithçka kontribuoni kokrrën tuaj të rërës me ndonjë nga opsionet që keni në dispozicion. Ne jemi të kënaqur që i kalojmë netët e së Martës duke folur për atë që na pëlqen edhe pse të nesërmen biem në dashuri me të kur bie alarmi. Nëse mundeni, është e rëndësishme për ne që të na jepni vlerësimin tuaj në iTunes, Overcast ose mediumin që përdorni për të na dëgjuar, padyshim nëse ndani podcast me miqtë dhe të njohurit tuaj në mënyrë që ata të na dëgjojnë, ne do të gjithashtu faleminderit

Do të dëgjojmë nga ju javën tjetër!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.