11x10 Podcast: Përditësimet, Bugs dhe AirPods Pro

Podkasti i Apple

Edhe një javë kemi tashmë me vete # podcastapple në të cilën ne flasim dhe komentojmë mbi lajmet në lidhje me botën e Apple që ndodhën javën e kaluar, ndër të tjera. Nëse përqendrohemi në javë, mund të nxjerrim në pah "mutin" e Apple me azhurnimin HomePod, fillimin e AirPods Pro dhe natyrisht rezultatet e mira financiare të marra këtë tremujor, të cilat pothuajse me siguri do të përmirësojnë tjetrin.

Me pak fjalë, një javë interesante sa i përket lajmeve nga kompania Cupertino që shpresojmë të vazhdojë të ofrojë lajme gjatë ditëve të ardhshme dhe ne kemi në pritje të një Mac Pro, një MacBook Pro 16 inç, Apple TV dhe më shumë ... 

Nëse dëshironi mund të na ndiqni drejtpërdrejt nga kanali ynë në YouTube, ose prisni disa orë derisa të jetë në dispozicion audio e podcastit të transmetuar përmes iTunes. Nëse keni ndonjë problem, pyetje ose sugjerim që dëshironi të ndani në podcast-in tonë, mund ta komentoni drejtpërdrejt përmes bisedës në dispozicion në YouTube,duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram.

E vërteta është se është gjithmonë mirë të ndash orët e para të së martës në mënyrë të drejtpërdrejtë me të gjithë ju. Përveç kësaj, gjëja e rëndësishme është që gjithnjë e më shumë përdorues po na ndjekin drejtpërdrejt dhe kjo është diçka që ne e vlerësojmë shumë që atëherëkomuniteti nuk ndalet së rrituri dhe rritur. Pa koment të mëtejshëm, ne shpresojmë që të mund të lini një përmbledhje në iTunes ose lojtarin që përdorni me përshtypjet tuaja për të na ndihmuar të arrijmë më shumë përdorues dhe që ata të na njohin dhe të ndajnë me ne këto net.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.