Asphalt 9: Legends azhurnohet dhe paraqitet në Mac App Store

Legjendat e Asfaltit 9

Versioni i ri i lojës Asfalt 9: Legjendat është 2.4.5 dhe në të shtohet sezoni britanik me kabriolet spektakolare dhe ekskluzive me 650 kf, nga të cilat janë prodhuar vetëm 12 njësi të quajtura: Bentley Mulliner Bacalar. Gjithashtu kjo javë është loja e paraqitur e javës në Mac App Store, Mac App Store.

Por lajmi nuk mbetet me ardhjen e këtij modeli të ri dhe është se përveç që ka mundësinë e zhbllokimit të kësaj makine spektakolare, shtohen deri në 6 makina të reja portreti të motorit britanik, përfshirë Bentley Continental GT3 spektakolare dhe Jaguar C-X75 mbresëlënëse.

Një ngjarje me konceptin Aston Martin Valhalla Car dhe McLaren F1, janë pjesë e risive të këtij azhurnimi që mbërriti në lojë disa orë më parë dhe që padyshim shton një bonus opsionesh në lojën tashmë argëtuese. Siç e dini tashmë loja është falas për tu shkarkuar me blerjet brenda aplikacionit brenda tij, në mënyrë që të provojmë se nuk mbetet ... Këto janë çmimet e paketave dhe blerjeve të integruara:

 

 • Paketa e Gjuetisë së Makinave 121,09 €
 • Seti i mbytjes10,99 €
 • Paketa e Ngjarjeve Speciale 145,49 €
 • Komplet me fuqi turbo10,99 €
 • Paketa për Mbështetjen e Ngjarjeve Speciale 125,49 €
 • Montimi i Qarkut të Shpejtë5,49 €
 • Komplet me ngarkesë mega2,29 €
 • Legjenda e garës 12,29 €
 • Seti i mirëseardhjes 22,29 €
 • Komplet me fuqi5,49 €

 

Garat janë vrapime të shkurtra dhe marramendëse për të arritur në vijën e finishit. Si parazgjedhje, automjetet janë vendosur të përshpejtojnë dhe kontrollojnë timonin automatikisht, duke ju lënë detyrën të shkoni, të merrni nitro dhe të shkoni nga një devijim në tjetrin për të ndjekur rrugën më të mirë. Mund të përdorni gjithashtu shtrirje 360 ​​gradë për të larguar rivalët tuaj nga rruga.

Mos harroni se ju mund të luani pa pasur nevojë të paguani asgjë, por padyshim që progresi i lojës është më i komplikuar. Ne duhet të përfundojmë teste të ndryshme dhe të përmbushim objektivat për të zhbllokuar përmbajtjen e re dhe veçanërisht makinat e reja. Sa më shumë të luani, aq më shumë patate të skuqura dhe flamuj mund të mblidhni.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)