Përditësimi i Performancës 1.0

Pamja e ekranit 2009-10-15 në 03.46.41

Tashmë ka rënë shi nga të gjitha problemet që kanë përjetuar disa përdorues me disqet e tyre të ngurta, përveç sjelljeve të tjera të çuditshme që kanë ndodhur, por më në fund Apple ka vendosur t'i përfundojë ato me një azhurnim.

Nëse zotëroni një nga këta Mac keni në dispozicion azhurnimin: MacBook Air (Mid 2009), MacBook Pro (17-inç, Mid 2009), MacBook Pro (13-inç, Mid 2009), MacBook Pro (15-inç, Mid 2009), MacBook Pro (15-inç, 2.53GHz, Mesi i vitit 2009), iMac (20 inç, Mid 2009), MacBook Pro (17 inç, fillim i vitit 2009), MacBook (13 inç, fillim i vitit 2009), MacBook (13 inç, Mid 2009), MacBook (13 inç) , Alumini, vonë 2008), MacBook Air (vonë 2008), MacBook Pro (15 inç, vonë 2008), iMac (24 inç, në fillim të vitit 2009), iMac (20 inç, në fillim të vitit 2009), Mac mini (në fillim të vitit 2009) ))

Rekomandohet shumë të azhurnohetpasi rregullon mete kritike. Menuja e Apple> Përditësimi i softuerit, si gjithmone.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   raul dijo

    Përshëndetje, mbase kjo nuk është filli i saktë, por unë ju bëj pyetjen time, unë jam duke menduar të blej një Mac, por unë jam duke dyshuar midis macbook 13 dhe 15, kjo e fundit është mbi buxhetin. Në qytetin tim nuk ka shumë dyqane që punojnë me mac, nëse ata më pyesin mua është shumë më e shtrenjtë sesa nëse e kërkoj në internet; A mendoni se do të ketë ndonjë problem nëse vijnë me defekte? A jep zakonisht probleme? Unë kam lexuar diçka që ata po japin probleme, unë nuk jam në nxitim dhe mund të pres disa muaj, e dini nëse ka oferta më të mira në Krishtlindje apo më vonë? Unë do të doja të mos shpenzoja më shumë se 1300 € pasi që unë gjithashtu dua të blej një tablet dixhital wacom që kushton gati 400 € dhe nja dy gjëra të tjera. Sidoqoftë, nëse dini një dyqan të besueshëm që mund të më japë një çmim të mirë për shpenzimin e 2000 eurove, më tregoni