Adobe lëshon një azhurnim të ri për Flash Player

azhurnim-flash-player

Ne tashmë kemi në dispozicion një azhurnim tjetër të Adobe Flash Player për Mac në të cilin gabimet korrigjohen dhe vazhdon të përmirësohet sa i përket sigurisë së mjetit. Në këtë version të ri ne shohim se si rritet numërimi i versionit dhe ne anashkalojmë deri në 11.8 (në versionet e mëparshme ishim në 11.7) pasi testuam disa beta.

Përmirësimet e zbatuara janë si në rastet e mëparshme që Flash Player u azhurnua duke siguruar korrigjime dhe rregullime, si dhe zgjidhje dhe përmirësime në qëndrueshmëria dhe besueshmëria e vetë mjetit, në mënyrë që përdoruesit të jenë 'më të qetë' sa herë që Adobe lëshon një nga këto azhurnime.

Si gjithmonë, nga faqja zyrtare e vetë Adobe dhe gjithashtu nga unë jam nga Mac, ne rekomandojmë instalimin e këtij versioni të ri të Adobe Flash Player 11.8.800.94 për të marrë sa më shpejt të jetë e mundur përmirësimet e implementuara në sigurinë dhe besueshmërinë e mjetit në kompjuterët tanë.

Ju mund të shkarkoni azhurnimin për Mac OS X nëse nuk ju ka njoftuar automatikisht nga lidhja në fund të këtij artikulli dhe nëse jeni të interesuar të dini më hollësisht përmirësimet e zbatuara në këtë azhurnim të ri të Adobe Flash Player, këtu është një listë e bërë për Softpedia në të cilën mund të shihen një nga një.

Ky azhurnim është me madhësi 17,2 MB.

Më shumë informacion - Azhurnim i ri i Adobe Flash Player për Mac

Lidhja - Adobe Flash Player


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

7 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Daniel dijo

  Përshëndetje, pa marrë parasysh sa e provoj dhe e mbyll Safari kur më kërkon ta mbyll, ai më kthen mesazhin për të mbyllur Safari kur në të vërtetë është i mbyllur.
  Shkarkimi varet dhe nuk kam asnjë mënyrë për të përfunduar programin.
  A e di dikush se çfarë ndodh ??
  Unë kam Os x Lion Mountain 10.8.4

  1.    Jordi Gimenez dijo

   Provoni të detyroni daljen e aplikacioneve për të parë nëse funksionon për ju: shtypni alt + cmd + esc dhe mbyllni Safari, për të parë nëse e merrni.

   të fala

   1.    Elias dijo

    Faleminderit shumë rezulton

   2.    Silvia dijo

    Po funksionon, faleminderit shumë

  2.    Manuel dijo

   E njëjta gjë më ndodh mua. Ai më kërkon të mbyll safari dhe ajo është e mbyllur. Unë kam qenë i tillë prej muajsh. Hapi i instalimit të Adobe, i cili gjithmonë sjell probleme. Pershendetje

 2.   Rafa dijo

  Ashtë një… gjithmonë thotë të njëjtën gjë kur instalon. Dal me Adobe !!

 3.   Merida valcarcel medina dijo

  Unë dua të instaloj adobe flash player dhe nuk mundem, mund të më ndihmoni?