'Batman: Arkham Azil' zvogëluar me 70% Mac App Store

Batman: Arkham Asylum

Lojë e shkëlqyeshme 'Batman: Arkham Azil', për një kohë të kufizuar është ulur me 70%, kjo është nga 19,99 € në vetëm 5,99 €. Loja është plotësisht në español. Para se të blini lojën, kontrolloni kërkesat minimale që Mac juaj ka nevojë për të qenë në gjendje ta luajë atë, dhe që do të gjeni në Mac App Store dhe që do t'i gjeni në fund të artikullit.

El juego ka fituar çmime të shumta, të tilla si BAFTA lojë e vitit dhe arritjet e jashtëzakonshme në çmimet Design Game të Akademisë së Arteve dhe Shkencave. Loja është plotësisht në Spanjisht. Këtu ju lëmë një video të një loje loje.

Ju do të merrni në lëkurën e Joker kur ai të marrë kontrollin e Arkham Azil, dhe ju do të duhet të filloni planin më djallëzor që ai ka planifikuar ndonjëherë. Shokët e tij Arkham janë liruar dhe kjo varet ordinancë nxirr rendin nga kaosi dhe ktheji në çmendinë.

Karakteristikat kryesore:

 • Rrëshqituni në hije dhe përhapni terror midis armiqve tuaj.
 • Zgjidh me vështirësi të keqe Enigma enigma për të zhbllokuar nivelet e sfidave dhe trofetë.
 • Shkruar nga Paul dini dhe me zërat e Mark Hamill y Kevin Conroy.
 • Pushtoni gjashtë harta shtesë dhe madje luani si Joker! Batman: Arkham Azil përmban të gjitha paketat DLC dhe zgjeruese.

Detajet:

 • Kategori: Lojërat.
 • Përditësuar: 22.
 • Versión: 1.1.2
 • Madhësi: 9.17 GB
 • languages: Spanjisht, Gjermanisht, Frëngjisht, Anglisht, Italisht, Polonisht, Rusisht.
 • zhvillues: Feral Interactive.
 • pajtueshmëri: OS X 10.9.5 ose më vonë.

Shkarkoni lojën e shkëlqyeshme 'Batman: Arkham Azil' direkt në Mac App Store, direkt nga Mac App Store duke klikuar në lidhjen vijuese.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.