Bëhuni kryekuzhinier me lojën e re: Star Chef

Isshtë një lojë falas me blerje të integruara që ka më shumë se 17 milion njerëz të lidhur në të gjithë botën, Chef Estrella (Star Chef) është një lojë që na lejon futu në këpucët e një kuzhinier autentik dhe shijo krijimin e pjatave tona.

Ne do të përparojmë nga një kuzhinier amator në një mjeshtër të kuzhinës ndërsa përgatisim një larmi të gjellëve të shijshme nga e gjithë bota. Kjo lojë bashkohet me trendin e shkarkimit falas me blerjet brenda aplikacionit.

Krijoni restorantin tonë dhe përparoni në teknikën e kuzhinës

Baza e lojës është gatimi dhe për këtë do të duhet të hapim restorantin tonë të kategorisë në zemër të qytetit dhe të marrim një vlerësim të lartë të yjeve për të vazhduar avancimin në këtë profesion. Ne do të menaxhojmë një kuzhinë me shumë lëvizje, plot pajisje të specializuara kuzhine dhe do të drejtojmë një ekip të tërë profesionistësh shumë të trajnuar. Nëse keni ëndërruar ndonjëherë të jeni një kuzhinier i shkëlqyeshëm dhe të drejtoni restorantin tuaj, tani mundeni me Star Chef!

Ne mund të blejmë produkte për t'i gatuar ose rritur ato në kopshtin tonë dhe më pas t'i shërbejmë klientëve, kjo i bën pjatat me cilësi më të lartë në restorantin tonë. Gjithashtu nëse funksionon biznesi ne mund të fillojmë me shërbimin tonë të hotelierisë dhe të zgjerojmë biznesin. Gjëja më e mirë është se gjithçka që duhet të bëjmë është të rregullojmë dhe krijojmë restorantin tonë me materialet që duam dhe gjithashtu të shërbejmë pjatat që na pëlqejnë më shumë. Një lojë zbavitëse që do të pëlqejë adhuruesit e kuzhinës.

Star Chef: Game Cooking (Lidhja në AppStore)
Chef Star: Lojë Gatimifalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.