Ju do të pëlqeni këtë prezantim të MacBook Air me një dizajn të ri

Shfaq MacBook Air

Possibleshtë e mundur që firma Cupertino të azhurnojë së shpejti modelin e MacBook Air. Të paktën thashethemet janë ato që tregojnë dhe ne kemi qenë duke folur për këtë mundësi për një javë, të kesh MacBook Air i ri me dizajn të ngjashëm me iMac të ri prezantuar disa javë më parë.

Filtri i mirënjohur Jon Prosser, vendos në tryezë një pasqyrë të re, në të cilën mund të shohim se projekti i ri për MacBook Air ka rrjedhur gjatë këtyre ditëve. Kjo nuk do të thotë se do të jetë skuadra finale larg saj por ky prezantim mund të duket shumë si një produkt i lëshuar nga Apple këtë vit nëse thashethemet janë të vërteta.

Shfaq MacBook Air

E vërteta është se dizajni i këtij MacBook Air nga Prosser është mjaft i bukur dhe me ngjyra të ndryshme mund të duket vërtet mirë. Siç mund ta shihni tastiera është e bardhë, diçka që nuk ka ndodhur për një kohë të gjatë në laptopët Apple.

Shfaq MacBook Air

E vërteta është se dizajni është mjaft i ngjashëm me atë të iMac të ri dhe mund të themi se është mjaft i suksesshëm me skaje katrore të ngjashme me linjat aktuale në pajisjet e Cupertino. Nuk ka asgjë të vërtetë në këto thashetheme, por duke parë këto interpretime me të vërtetë dëshirojmë që të ishin kështu. Isshtë një dizajn shumë i sheshtë dhe me siguri do të pëlqejë shumë njerëz, edhe pse siç thonë ata: për shijet, ngjyrat.

Ne jemi të vëmendshëm ndaj lëvizjeve të Apple do të shohim nëse ato përfundojnë së shpejti duke lansuar një MacBook Air të ri të ngjashëm me atë të botuar nga Prosser në këto interpretime.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)