Bashkojini letrat për të formuar fjalë me Word Wow dhe lironi krimbin

Në vitet e fundit, ne kemi parë se si numri i lojërave Mac që kanë kërkesa të larta është rritur, pavarësisht nga fakti se disa zhvillues kanë filluar të mendojnë nëse është një ide e mirë, që prej Apple po e bën shumë të vështirë duke zgjedhur vetëm Metalin dhe duke lënë mënjanë OpenGL.

Por në Mac App Store dhe jashtë tij, ne jo vetëm që gjejmë lojëra që kërkojnë një ekip të shkëlqyeshëm, por gjithashtu mund t'i gjejmë lojëra të thjeshta dhe rastësore me të cilat mund të luajmë disa lojëra kur kemi një kohë të lirë. Word Wow Rreth Botërore është një shembull i qartë i një loje të rastësishme që do të na lejojë të heqim vëmendjen nga vetja.

Word Wow na ofron një seri nivelesh në të cilat duhet të shkojmë krijimi i fjalëve me shkronjat e treguara të jetë në gjendje të lirojë krimbin që është në pjesën e sipërme. Si zakonisht, ne kemi një kohë të caktuar për ta lëshuar, përndryshe do ta humbasim lojën dhe duhet të fillojmë nga e para.

Kjo lojë është më e zakonshme ta gjesh atë në platformat mobile, kështu që vlerësohet që zhvilluesi ka menduar për përdoruesit që nuk janë ngjitur në celular gjatë gjithë ditës, qoftë për punë ose nevojë, por nëse kanë një Mac në dorë.

  • Word Wow na ofron 430 nivele që do t'i vënë në provë aftësitë tona.
  • Për adhuruesit e lojërave me fjalë, Word Wow ka nivele me shpërblime të fshehura.
  • Nëse nuk duam që koha të jetë pengesë për të krijuar mundësinë e krijimit të fjalëve, kemi gjithashtu në dispozicion një mënyrë pa një kohëmatës.

Word Word Rreth Botërore është një lojë që mundemi shkarkoni plotësisht falas përmes lidhjes që lë në fund të këtij artikulli. Brenda, ne do të gjejmë reklama, reklama që mund t'i eleminojmë duke përdorur blerjen brenda aplikacionit. Isshtë dizenjuar të jetë në përputhje me procesorët 64-bit dhe kërkon që OS X 10.6.6 të funksionojë.

Word Wow Rreth Botërore (Lidhja e AppStore)
Word Wow Rreth Botërorefalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.